امتیاز مثبت
۰
رطوبت ساز سرد 3005 لایکا
وسیله ای مناسب اتاق کودکان در زمستان +عکس
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۴
کد مطلب: 272737
 
این بخور لاک پشتی مناسب برای قرارگیری در اتاق کودکان می باشد. تکنولوژی اولتراسونیک باعث پودر شدن مولکول های آب و عدم تغییردما در آب می شود. این دستگاه مجهز به مخزن آبی به ظرفیت 1.1 لیتر می باشد که این حجم آب برای 6 تا 8 ساعت کارکرد دستگاه می تواند کافی باشد.
وسیله ای مناسب اتاق کودکان در زمستان +عکس
 
رطوبت ساز سرد لایکا مدل HI3005 با توان 24 وات رطوبت محیط را در سطح مطلوب نگه داشته و باعث راحتی تنفس در بزرگسالان و کودکان می شود. این دستگاه با انتشار بخار سرد برای اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق نشیمن و دفتر کار بسیار مناسب است. طراحی لاک پشتی دستگاه و همچنین رنگ زرد بدنه ظاهری فانتزی و بسیار زیبا به دستگاه بخشیده است که علاوه بر ایجاد بخور سرد و مرطوب کردن محیط اطراف موجب زیبایی فضای اطراف می گردد.

این بخور لاک پشتی مناسب برای قرارگیری در اتاق کودکان می باشد. تکنولوژی اولتراسونیک باعث پودر شدن مولکول های آب و عدم تغییردما در آب می شود. این دستگاه مجهز به مخزن آبی به ظرفیت 1.1 لیتر می باشد که این حجم آب برای 6 تا 8 ساعت کارکرد دستگاه می تواند کافی باشد. از طریق بدنه شفاف مخزن می توان سطح آب داخل آن را مشاهده نمود. شدت بخار خروجی دستگاه را می توان با استفاده از دکمه واقع بر روی بدنه تنظیم نمود. جهت استفاده از دستگاه پس از پر کردن مخزن و قرار دادن آن در محل مناسب دو دقیقه منتظر بمانید تا پایه دستگاه با آب پر شود.

سپس کافیست دو شاخه دستگاه را به پریز برق زده و دکمه انتخابگر را در وضعیت روشن قرار دهید. در این حالت چراغ های نشان گر روی سر لاک پشت روشن می شوند و بعد از حدود 30 ثانیه بخار شروع به خارج شدن از دهانه می کند. با چرخاندن تنظیم کننده خروج بخار می توان میزان بخار خروجی را از کم تا زیاد تنظیم نمود.

قیمت این دستگاه 135 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.