امتیاز مثبت
۰
قیمت جدید عمده فروشی انواع میوه/ لیموترش ۱۳ هزار تومان+ جدول
چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
کد مطلب: 335250
 
قیمت فروش هر کیلوگرم گیلاس به صورت عمده در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ۹ هزار تومان تا ۱۸ هزار تومان، سیب گلاب ۵ هزار تومان تا ۱۸ هزار تومان و لیمو ترش ۷ هزار تومان تا ۱۳ هزار تومان است.

به گزارش تسنیم، با ورود به فصل تابستان که معمولا فصل فراوانی میوه به حساب می آید اما میانگین قیمت انواع میوه در بازار مصرف بالا است و قیمت  برخی از میوه ها نیز سر به فلک می ساید.

قیمت فروش هر کیلوگرم گیلاس به صورت عمده در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران 9 هزار تومان تا 18 هزار تومان، سیب گلاب 5 هزار تومان تا 18 هزار تومان و لیمو ترش 7 هزار تومان تا 13 هزار تومان است .

در نامه‌ای که به این منظور توسط مسئولان و کارشناسان بازرسی میدان میوه وتره‌بار، اتحادیه بارفروشان، فروشندگان میوه  تره‌بار و  وزارت جهاد کشاورزی تهیه‌ شده، آمده است:

«قیمت‌های عمده فروشی فوق به منظور نظارت و کنترل قیمت عمده و خرده‌فروشی رصد و تعیین شده است و به منزله خرید از تولیدکننده نیست.

قیمت‌های مذکور بر اساس استعلام روزانه از بارفروشان متعدد میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران و اعمال نظر کارشناسان اتحادیه بارفروشان جهاد کشاورزی و اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران کشف شده و به تایید واحدهای بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران رسیده است.

نرخ‌های اعلام شده باید از سوی تمامی فروشندگان عمده (صاحبان حجره و همکاران صنفی) رعایت و در فاکتور فروش نیز معتبر درج شود. فروشندگان باید فاکتور سربرگ‌دار (با درج قیمت واقعی) به نام صاحب حجره پس از مهر و امضا به خریدار تحویل نمایند.

بارفروشان و میوه‌فروشان می‌توانند برای دریافت نرخنامه با استعلام قیمت با اتحادیه متبوع خود ارتباط برقرار کنند. نرخ ممتاز مربوط به میوه ه و تره بار دست چین و لوکس است.»

لیست قیمت انواع میوه را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.