امتیاز مثبت
۰
معرفی دستگاه رطوبت ساز سرد 5001 اندلر
چگونه یک خواب شیرین را تجربه کنیم؟
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب: 276869
 
به دلیل تبادل مؤثر گازهای موجود در هوا و خون در دستگاه تنفسی که توسط این دستگاه ایجاد می شود خوابی راحت و آرام را تجربه می ‌کنید.
چگونه یک خواب شیرین را تجربه کنیم؟
 
رطوبت ساز «سرد اندلر Endler مدل HM5001 » با بهره گیری از سیستم اولتراسونیک سطح رطوبت هوا را بالا می برد. افزایش سطح رطوبت جهت التیام مشکلات تنفسی مفید است.

همچنین به دلیل تبادل مؤثر گازهای موجود در هوا و خون در دستگاه تنفسی که توسط این دستگاه ایجاد می شود خوابی راحت و آرام را فراهم می کند.

همین طور به علت خروج ذرات ریز مولکول های آب و پخش آنها در محیط از یک طرف و نیز ایجاد سرمای مطبوع از گرفتگی بینی جلوگیری نموده و باعث خواب بهتر و کاهش اختلالات تنفسی می گردد.

سیستم اولتراسونیک دارای عملکرد بی صدا بوده و رطوبت را در محیط منزل، اتاق خواب و یا محل کار برای 15 ساعت تأمین می کند. رطوبت ساز اندلر مجهز به مخزن جدا شدنی به ظرفیت 5 لیتر می باشد. از طریق بدنه شفاف مخزن می توان سطح آب داخل آن را مشاهده نمود.

سیستم ایمنی دستگاه به محض تمام شدن آب مخزن دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.

رطوبت ساز 5001 اندلر مجهز به تایمر است که می توان آن را بین صفر تا 180 دقیقه تنظیم نمود تا دستگاه در زمان تنظیم شده به صورت اتوماتیک خاموش شود. اگر مایل به کارکردن دستگاه به مدت طولانی تری هستید باید دکمه انتخاب گر را در حالت روشن قرار دهید.


قيمت اين كالا  175هزار تومان است. براي خريد  اينجا مراجعه كنيد.