امتیاز مثبت
۰
پرواز مستقیم "تهران به قونیه" آغاز خواهد شد
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب: 308511
 
شرکت هواپیمایی ترکیه پرواز مستقیم تهران به قونیه را آغاز خواهد کرد. با برقراری این پرواز تعداد پروازهای هفتگی این شرکت در ایران به 69 پرواز در هفته افزایش خواهد یافت.
فرارو: مسیر پروازی جدید تهران – قونیه امکان  مراودات بیشتر  فی مابین دو کشور را میسر می سازد،این پرواز از 10 خرداد ماه جاری از تهران به مقصد قونیه با ۲ پرواز در هفته آغاز به کار خواهد کرد.

 
شرکت هواپیمایی ترکیه به مناسبت بزرگداشت چهل و چهارمین سال فعالیت خود در ایران با گشایش این مقصد جدید همچنان به گسترش شبکه پروازی خود و افزایش سطح همکاری های متقابل می اندیشد.

 
گفتنی است خطوط هواپیمایی ترکیه با ارایه خدمات پروازی به ۱۱5 کشور جهان و بیش از ۲۸۷ مقصد در سراسر دنیا از نظر گستردگی شبکه پروازی چهارمین خط هوایی دنیا محسوب می شود که پرواز های مستقیم از ۷ شهر تهران،تبریز ،مشهد،شیراز، اصفهان، اهواز و کرمانشاه نیز از جمله این مقاصد هستند.

 
در بررسی عمکلکرد خطوط هوایی در ایران اشاره به این نکته ضروری است که خط هوایی ترکیه از جمله شرکای تجاری شرکتهای هواپیمایی بوده است که در دوران تحریم در بازار کشورمان فعالانه حضور داشته و برنامه های توسعه خود را پیگیری کرده و ارائه خدمات خود را گسترش داده است. 

 
امروز نیز در دوران پسا تحریم و فضای رقابتی صنعت هوانوردی این خط هوایی با تمرکز بر مشابهت های فرهنگی بین دوکشور،سابقه طولانی و مشترک و نیز با تمرکز بر جذابیت های گردشگری کشورمان بر توسعه دامنه فعالیت و رونق صنعت گردشگری تاکید دارد.