امتیاز مثبت
۰
رئیس‌جمهور در نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت:
دولت تمام قد در کنار بازار است/ عقب نشینی نکرده و نمی‌کنیم
چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
کد مطلب: 335288
 
دولت تمام قد در کنار بازار است/ عقب نشینی نکرده و نمی‌کنیم
 
رییس جمهوری گفت: ما با اتکا به ملت ایران و با توجه به ارشادات مقام معظم رهبری دقیقا آنچه منافع ملی و مصالح ملی تقاضا می کند با هماهنگی قوای دیگر حرکت می کنیم و اگر کسی فکر می کند دولت می ترسد و استعفا می کند و کنار می رود، اشتباه می کند.

 
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر چهارشنبه در همایش هم اندیشی مدیران اجرایی سراسر کشور که در سالن اجلاس سران برگزار شد، افزود: هیچ ایرانی در برابر فشار، ظلم ، سخن نا به جا و توهین کوتاه نمی آید و نمی ایستد. من فکر نمی کنم یک نفر از این 81 میلیون جمعیت، رای اش این باشد که در برابر متجاوز، دروغگو، بدگو و توهین کننده به ملت ایران سر خم و حرف او را قبول کند.

رییس جمهوری گفت: دولت امروز در خط مقدم مبارزه است. ما باید همه این حساس را داشته باشیم، آن که در خط اول است یعنی این که زیر پای خود مین را هم باید ببیند و در برابر آتش تفنگ و تیر مستقیم است.

روحانی گفت: ما به عنوان خط مقدم و همه نظام و مسوولین کشور در کنار هم می گوییم روز سخت است من به شما می گویم هر روز از 18 اردیبهشت یوم قدر و لیله القدر بوده است.

وی افزود: ما امروز در خط مقدم مرزهای ایران ایستاده ایم، مرز اقتصاد ایران، مرز آبروی ایران و عزت ایران ما می ایستیم. جانمان را با افتخار و آبرویمان را فدا می کنیم.

رییس جمهوری تاکید کرد: دولت می ایستد. اگر کسی فکر می کند دولت می ترسد و استعفا می کند و کنار می رود اشتباه می کند. ما همه در کنار هم تا روز آخر دولت دوازدهم به عهده خود وفا می کنیم. ما به مردم وعده دادیم و امانت دار مردم هستیم. مگر چیزی در دست ما است و یا مال خود ما است که تحویل کسی بدهیم. امانت دار مردم هستیم.

به گزارش ایرنا، روحانی گفت: من به عنوان یک فرد تا پای جان و آبرو و حیثیت با افتخار می ایستم. هیچ ترس و هراسی نداریم. اما شرط آن این است که ما دولتی ها که بنا است که خط اول باشیم اول ما باید فشار را تحمل کنیم.

وی افزود: ما باید امروز به فکر مشاورین و کارشناسان جدید باشیم و از افکار همه استفاده کنیم. وزیر ، معاون وزیرش باید احساس کند و در عمل نشان دهد که شرایط امروز با دیروز متفاوت است. اگر مردم باید در شرایط جدید صرفه جویی کنند اول دولت باید شروع کند.