امتیاز مثبت
۰
ورود نخستين محصول تولیدی سیباموتور به ناوگان حمل و نقل
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب: 115453
 
نخستین محصول تولیدی در شرکت سیبا موتور به ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور وارد شد.
مدیرعامل شرکت سیبا موتور با اعلام این خبر گفت: کلید اولین محصول تولید در خط تولید سیبا موتور امروز تحویل مشتری و خریدار آن شد.

به گزارش ايسنا، حسین خضری گفت: در حال حاضر ۲۲ نمایندگی در کل کشور به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش این کشنده‌ها مستقر شده‌اند که ارتقای سطح خدمات‌رسانی و قطعات مورد نیاز در این نمایندگی‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به ورود نزدیک به ۳۰۰ دستگاه از این محصول به ناوگان حمل و نقل سنگین کشور گفت: این تعداد خودرو به منظور بررسی وارزیابی کارکرد و کارآیی در سطح حمل و نقل جاده ای کشور وارد ناوگان حمل و نقل شد و توانست مراحل آزمایشی را به صورت موفقیت‌آمیز طی کند و جوابگوی نیاز حمل و نقل کشور باشد.

خضری از دریافت مجوزهای آلایندگی زیست محیطی محصول خبر داد و گفت: این محصول توانست مراحل کسب مجوز آلایندگی زیست محیطی EURO۴ را طی و به عنوان محصولی مطابق با استانداردهای زیست محیطی بزودی وارد ناوگان حمل و نقل می‌شود.

مدیر عامل شرکت سیبا موتور اضافه کرد: هم اکنون محصول تولیدی دارای استاندارد آلایندگی EURO۳ است که بزودی تولید محصولی با استاندارهای آلایندگی EURO۴ نیز آغاز می‌شود.

وی گفت: تولید کامیون کشنده J۶-CA۴۱۸۰ ۴x۲ و کمپرسی نیز در مراحل بعدی تولید این شرکت قرار دارد.

این فعال عرصه صنعت ضمن تاکید بر نیاز داخلی باتوجه به وجود مراکز صنعتی و تولیدی و همچنین نیاز به نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین کشور پیش‌بینی کرد محصول تولیدی جوابگوی نیاز کمی و کیفی ناوگان حمل و نقل سنگین کشور بویژه در مجموعه‌های نظیر پتروشیمی، سیمان، بخش‌های کشاورزی باشد.

خط تولید کشنده پرقدرت فوق نیمه دوم تیر امسال در تراکتورسازی ایران در تبریز با مشارکت و همکاری گروه خودرو سازی بهمن در مجموعه تراکتورسازی ایران راه‌اندازی شد که در فاز نخست این خط تولید سه نوع محصول از این کشنده با مشخصات کامیون کشنده J۶-CA۴۲۵۰ ۶x۴، کامیون کشنده J۶-CA۴۱۸۰ ۴x۲ و شاسی کامیون J۶-CA۳۲۵۰ ۶x۴ تولید و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می‌شود.

ظرفیت اولیه تولید ۶ هزار دستگاه در سال با ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال ۵۰۰ نفر برای این مجموعه تولیدی در فاز نخست پیش‌بینی شده است.