۱
 
امتیاز مثبت
۰
جدول/
آبونمان تلفن ثابت چقدر گران شد؟
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب: 243712
 
شرکت مخابرات ایران که بعد از گذشت یک سال و پشت سر گذاشتن تمام موارد چالشی مربوط به هم‌کدسازی و افزایش تعرفه‌های ارتباطی، سرانجام توانست نظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را که در ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم با افزایش تعرفه‌های ارتباطی مخالفت می‌کرد، جلب کند. اين شركت، افزایش آبونمان ثابت و متغیر را به عنوان راهی ديگر برای جبران هزینه‌هایش اجرایی می‌کند.
آبونمان تلفن ثابت چقدر گران شد؟
 
اقتصاد ايران آنلاين: شرکت مخابرات ایران که بعد از گذشت یک سال و پشت سر گذاشتن تمام موارد چالشی مربوط به هم‌کدسازی و افزایش تعرفه‌های ارتباطی، سرانجام توانست نظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را که در ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم با افزایش تعرفه‌های ارتباطی مخالفت می‌کرد، جلب کند.
 
این کمیسیون در روزهای پایانی آخرین ماه سال گذشته تعرفه‌های تلفن ثابت را مشخص و در مصوبه خود، مخابرات را ملزم به ادامه طرح هم‌کدسازی در سطح هر استان برای تمامی استان‌های باقیمانده تا پایان شهریور ماه سالجاری (93) کرد.
 
با توجه به اینکه اجرای چنین طرحی از درآمدهای مخابرات می‌کاهد و در مجموع به نفع مشترکان است، روش جبران هزینه‌ای توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تحت عنوان آبونمان دیده شد و آبونمان ماهیانه هر خط تلفن ثابت از ابتدای سال 93 به شرح جدول زیر مصوب شد.
 
اعمال آبونمان تعیین شده در این بند، صرفا پس از اجرای طرح یکسان‌سازی کد در سطح هر استان و از آغاز اولین دوره صورتحساب پس از اجرای طرح مذکور انجام می‌شود.


 
 
 


۱۳۹۳-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۸:۳۶
ایا واقعا اینجور درامدها درسته؟من که فکر نمی کنم (24971)