امتیاز مثبت
۰
در هفته جاری:
عرضه نخستین گوشی منعطف جهان +عکس
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۶
کد مطلب: 205570
 
پایگاه خبری Asiae کره جنوبی گزارش داد گوشی هوشمند جدید سامسونگ این هفته به صورت رسمی به نمایش گذاشته می‌شود و نام آن Galaxy Round خواهد بود.
به گزارش سلولار – نیوز، شرکت سامسونگ در نظر دارد نخستین گوشی هوشمند جهان مجهز به نمایشگر منحنی را وارد بازار کند و این طور که از سوی منابع آگاه اعلام شده است، این محصول منحصر به‌فرد همین هفته وارد بازار می‌شود.


دو شرکت سامسونگ و ال‌جی برای آنکه نخستین عرضه کننده گوشی هوشمند منحنی باشند، رقابت تنگاتنگی را با یکدیگر آغاز کرده‌اند و هم‌اکنون این طور به نظر می‌رسد که سامسونگ در این رقابت پیروز شود.

پایگاه خبری Asiae کره جنوبی گزارش داده است که گوشی هوشمند جدید سامسونگ این هفته به صورت رسمی به نمایش گذاشته می‌شود و نام آن Galaxy Round خواهد بود. شرکت کره‌ای سامسونگ برای این محصول نمایشگر پلاستیکی منحنی بادوام در نظر گرفته است.

این گوشی هوشمند هفته گذشته مورد آزمایش قرار گرفت و شایعات منتشر شده در این زمینه حاکی از آن بود که گوشی یاد شده نمایشگر منحنی دارد.

به گزارش فارس، همچنین گفته شده است که شرکت سامسونگ برای این محصول متفاوت پردازنده چهار هسته‌ای Snapdragon 800 و همچنین تراشه گرافیکی Adreno 330 در نظر گرفته و نمایشگر منعطف آن هم 5.5 اینچی است.