امتیاز مثبت
۰
با فرچه شارژی 600 بلک اند دکر
پاک کردن مبل و انواع سطوح در کمترین زمان
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: 331778
 
فرچه شارژی بلک اند دکر Black & Decker مدل S600 جهت تمیز کردن انواع سطوح مانند سرامیک، کاشی، روشویی ها، دیوار و کف حمام و غیره بسیار مناسب است. این فرچه جهت تمیز کردن صفحه اجاق گاز و تمامی سطوحی که می توانند در تماس با آب باشند مناسب می باشد.
پاک کردن مبل و انواع سطوح در کمترین زمان
 
 از فرچه بلک اند دکر می توان برای شستن مبل و فرش نیز استفاده نمود. در این صورت بایستی مایع مخصوص شستشوی فرش را همراه آب داخل مخزن بریزید. طراحی خوش دست بدنه در دست گرفتن و کار کردن با فرچه را آسان نموده است. جنس بدنه فرچه پلاستیک تزریقی نرم می باشد که بسیار مقاوم بوده و به مرور زمان فرسوده نمی گردد.

ویژگی این بدنه ضد آب بودن آن است که این امکان را فراهم می کند تا بتوان به راحتی آن را در محیط های مرطوب مانند حمام استفاده نمود. فرچه بلک اند دکر دارای باتری 3.6 ولتی است. این باتری قابل شارژ است و به این ترتیب می توان بدون نیاز به تعویض باتری آن را با اتصال به آداپتور شارژ نموده و از دستگاه استفاده کرد. آداپتور همراه دستگاه ارائه شده است. مدت استفاده از فرچه پس از شارژ کامل دستگاه ، 30 دقیقه می باشد.

ظرفیت مخزن آب فرچه 400 میلی لیتر است که می توان مایع های شوینده را نیز داخل مخزن ریخت تا هنگام استفاده از فرچه ، آب همراه با کف از دهانه فرچه خارج شود. جهت پر کردن مخزن ابتدا آن را به صورت برعکس نگه دارید. سپس درپوش مخزن را با پیچ دادن در جهت عکس عقربه های ساعت باز کنید. مخزن را با آب و شوینده های مایع پر کنید. توجه داشته باشید مقدار مایع داخل مخزن بیش از سطح علامت ماکزیمم نباشد.

دکمه روشن/ خاموش بر روی بدنه تعبیه شده است که با فشار آن دستگاه روشن می گردد. این فرچه مجهز به دو سرعت مختلف می باشد که متناسب با میزان کثیفی سطوح می توان سرعت مناسب را انتخاب نمود. دکمه پخش کردن مایع موجب خارج شدن مایع از داخل مخزن می شود. فرچه شارژی بلک اند دکر مجهز به هفت سری مختلف است که عبارتند از شیشه شور، کف شور، سنگ شور و سری مخصوص سطوح پارچه ای.

برای خرید این فرچه اینجا کلیک کنید.