امتیاز مثبت
۰
فهرست نمادهای معاملاتی متوقف در بورس تهران
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵
کد مطلب: 345935
 
فهرست نمادهای معاملاتی متوقف در بورس تهران
 
فهرست نمادهای معاملاتی متوقف مربوط به شرکت‌های حاضر در بورس اوراق بهادار تهران اعلام شد.


 به گزارش  فارس، فهرست نمادهای معاملاتی متوقف بازار نرمال در بورس اوراق بهادار تهران تا اول مهر ماه ۱۳۹۸ از سوی شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام شد.

 
بر این اساس، نماد معاملاتی شرکت کنتورسازی ایران در بازار اول از تاریخ ۱۳ شهریور ۹۵ به علت تعلیق نماد معاملاتی متوقف مانده است.

 
همچنین شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در بازار دوم نرمال بورس تهران به خاطر برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده از تاریخ ۱۲ شهریور ۹۸ متوقف مانده است.

 
نماد معاملاتی سیمان تهران در بازار اول به علت تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام در ۱۵ روز متوالی، از ۳۱ شهریور ۹۸ متوقف مانده است.

 
نماد معاملاتی نفت سپاهان در بازار دوم بورس به علت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده در مورد تغییر سرمایه شرکت از ۲۲ تیرماه ۹۸ متوقف مانده است.

 
نماد معاملاتی شرکت نفت پارس در بازار اول به علت تعلیق نماد معاملاتی از ۱۶ شهریور ۹۸ متوقف مانده است.

 
نماد معاملاتی شرکت لبنیات کالبر در بازار دوم به علت تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام در ۱۵ روز متوالی از اول مهر ماه ۹۷ متوقف شد.

 
نماد شرکت غلتک سازان سپاهان در بازار عرضه اولیه به علت تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام در ۱۵ روز متوالی از ۳۱ شهریور ۹۸ متوقف مانده است.

 
نماد بانک انصار در بازار اول نرمال به علت تعلیق نماد معاملاتی از ۶ مرداد ۹۷ متوقف مانده است.

 
نماد بانک ملت در بازار اول به علت تعلیق نماد معاملاتی از ۲۷ خرداد ۹۸ متوقف مانده است. همچنین، نماد معاملاتی شرکت لیزینگ خودرو غدیر در بازار اول به علت تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام در ۱۵ روز متوالی از امروز اول مهرماه متوقف شده است.

 
به گزارش فارس، در مجموع تا امروز اول مهرماه نود و هشت تعداد ۱۰ نماد معاملاتی شرکتهای بورسی در بورس تهران متوقف مانده اند که عمده دلیل توقف نماد این شرکت‌ها به خاطر برگزاری مجمع عمومی سالانه و همچنین دلایلی مانند دستور قضایی در مورد شرکت‌های مثل کنتور سازی و نیز در مورد بانک انصار به علت مسافرت به سران سه قوه مبنی بر ادغام بانکهای نظامی در بانک سپه است.