امتیاز مثبت
۱
کنسرت همایون شجریان در شهرستان ها +خرید بلیت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 281224
 
این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.
تور شهرستان های کنسرت چرا رفتی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری از جمعه ١٩ دی ماه در بندرعباس ادامه پیدا می کند.

 

این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.

 

این تور پیش از این در شهرهایی مثل کرمان، رشت، کرمانشاه، ارومیه، ساری و شهرکرد اجرا شده است و از پایان این هفته اجراهای خود را ادامه خواهد داد.

 

کنسرت چرا رفتی که مردادماه امسال در سالن وزارت کشور اجرا شد با استقبال گسترده مردم و با حضور چهره های مختلف فرهنگی و سیاسی از جمله وزیر امور خارجه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد، محمدرضا شجریان، کیخسرو پورناظری، انوشیروان روحانی، لوریس چکنواریان و بسیاری از هنرمندان دیگر به روی صحنه رفت.

 

کنسرت تهران این گروه نیز روز 8 بهمن ماه ساعت های 18 و 21:30 در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ایرنا، در این کنسرت سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه حضور خواهد داشت. همچنین حسین رضایی نیا و آئین مشکاتیان نوارنده سازهای ضربی، مهیار طریحی نوازنده سنتور، علی جعفری پویان و تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویلنسل، آرین کشیشی نوازنده گیتار باس، سپند دادبه نوازنده عود و خورشید دادبه نوازنده تار خواهند بود.

 

تهیه بلیت های این کنسرت در زمان های اعلام شده از طریق سایت www.iranconcert.com انجام می شود.

  
 
 
 


از عملکرد دولت یازدهم در بخش مسکن رضایت دارید؟
بله
خیر