امتیاز مثبت
۱
کنسرت همایون شجریان در شهرستان ها +خرید بلیت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 281224
 
این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.
تور شهرستان های کنسرت چرا رفتی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری از جمعه ١٩ دی ماه در بندرعباس ادامه پیدا می کند.

 

این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.

 

این تور پیش از این در شهرهایی مثل کرمان، رشت، کرمانشاه، ارومیه، ساری و شهرکرد اجرا شده است و از پایان این هفته اجراهای خود را ادامه خواهد داد.

 

کنسرت چرا رفتی که مردادماه امسال در سالن وزارت کشور اجرا شد با استقبال گسترده مردم و با حضور چهره های مختلف فرهنگی و سیاسی از جمله وزیر امور خارجه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد، محمدرضا شجریان، کیخسرو پورناظری، انوشیروان روحانی، لوریس چکنواریان و بسیاری از هنرمندان دیگر به روی صحنه رفت.

 

کنسرت تهران این گروه نیز روز 8 بهمن ماه ساعت های 18 و 21:30 در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ایرنا، در این کنسرت سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه حضور خواهد داشت. همچنین حسین رضایی نیا و آئین مشکاتیان نوارنده سازهای ضربی، مهیار طریحی نوازنده سنتور، علی جعفری پویان و تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویلنسل، آرین کشیشی نوازنده گیتار باس، سپند دادبه نوازنده عود و خورشید دادبه نوازنده تار خواهند بود.

 

تهیه بلیت های این کنسرت در زمان های اعلام شده از طریق سایت www.iranconcert.com انجام می شود.