امتیاز مثبت
۰
رییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی اعلام کرد:
گرانی تحت عنوان رجیستری نداریم
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب: 328899
 
اینکه برخی خبر از تعطیلی مغازه‌ها داده یا می‌گویند موبایل فروش‌ها و مغازه‌داران مغازه‌های خود را بسته‌اند، کذب است و اتفاقا با اجرای طرح رجیستری اعتماد مردم به فروشنده‌ها بیشتر شده است.
در حالی که برخی رسانه‌ها از کساد در بازار موبایل و افزایش قیمت گوشی‌ها در اثر اجرای طرح رجیستری خبر داده‌اند، رییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی به پول نیوز می‌گوید چنین ادعاهایی صحت ندارد و بازار فروش گوشی‌ها رونق هم پیدا کرده است.  

 
مهدی محبی گفت: اینکه برخی خبر از تعطیلی مغازه‌ها داده یا می‌گویند موبایل فروش‌ها و مغازه‌داران مغازه‌های خود را بسته‌اند، کذب است و اتفاقا با اجرای طرح رجیستری اعتماد مردم به فروشنده‌ها بیشتر شده است. 

 
او افزود: امروز دیگر مردم می‌دانند که گوشی که به آن‌ها تحویل داده می‌شوند گارانتی اصلی بوده و به هیچ عنوان قاچاق نیست چرا که گوشی‌های قاچاقی بعد از یک ماه قطع شده و فرقی با اسباب‌بازی ندارند. 

 
او در پاسخ به این پرسش که پس چه چیزی گوشی موبایل را گران کرده، گفت: دلار به مرز 4 هزار و 4 هزار و 200 تومان رسیده و از طرفی ارز مبادله‌ای که با آن خرید و فروش انجام می‌شد، قطع شده است. طبیعی است که قیمت موبایل هم به همان اندازه افزایش پیدا کند. 

 
به گزارش پول نیوز، محبی تاکید کرد که گرانی تحت عنوان رجیستری نداریم و مردم بدانند که از این به بعدگوشی را با اصالت و ضمانت می‌خرند  و  دیگر کسی نمی‌تواند از نا به سامانی بازار موبایل سو استفاده کند.