امتیاز مثبت
۰
آذری جهرمی :
قیمت تلفن همراه تا 10 روز آینده به تعادل می رسد
پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
کد مطلب: 335297
 
قیمت تلفن همراه تا 10 روز آینده به تعادل می رسد
 
 وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: باتوجه به اقدام صورت گرفته از سوی این وزارتخانه پیش بینی می شود تا 10 روز آینده قیمت تلفن همراه در بازار به تعادل برسد.

 
 محمدجواد آذری جهرمی شامگاه چهارشنبه در حاشیه آئین بزرگداشت سالگرد شهدای هفتم تیر در اردستان در جمع خبرنگاران افزود: امید می رود با اقدام های پیش بینی شده از سوی مسئولان، وضعیت گرانی و اقتصادی کشور نیز در روزهای آینده به وضعیت عادی بازگردد.


وی در خصوص نرخ هزینه خدمات ارتباطی در مناطق کمتر توسعه یافته نیز گفت: هم اکنون تفاوتی بین مناطق برخوردار و کمتر توسعه یافته در کشور وجود ندارد اما در راستای تشویق اپراتورها به سرمایه گذاری در این مناطق، کاهش هزینه پرداختی به دولت را اعمال می کنیم.


به گزارش ایرنا، وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات همچنین افزود: استان اصفهان از نظر اقتصادی و گردشگری از موقعیت راهبردی برخوردار است و به لحاظ مکانی و جغرافیایی نیز در حوزه ارتباطات و سرمایه گذاری این بخش اهمیت ویژه ای دارد.


وی یادآوری کرد: در سالهای اخیر سرمایه گذاری های خوبی در زمینه فیبر نوری برای بهبود ارتباطات، توسعه نسل سوم و چهارم موبایل، افزایش ظرفیت دیتا، دسترسی خانگی و توسعه روستایی در این استان انجام شده است.


**اختلاف جناحهای سیاسی مانع انجام کار در کشور می شود

وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات همچنین شامگاه چهارشنبه در سخنانی جداگانه در آیین گرامیداشت سالگرد شهدای 7 تیر در مسجد جامع اردستان گفت: اختلافاتهای بین جناحهای سیاسی موجب عقب ماندگی ومانع انجام کار در کشور می شود.


محمد جواد آذری جهرمی افزود : امروز کشور نیازمند وفاق، همدلی و همکاری همه مسئولان و قشرهای مختلف مردم دارد و همه باید برای گذر از مشکلات زیر چتر ولایت تلاش کنند.

وی با بیان اینکه وجود نقدینگی در اقتصاد، کشور را با چالش مواجه کرده است افزود: با توکل به خدا و حمایت مردم شریف، انقلابی و متدین از این مشکلات نیز به سلامت عبور می کنیم.

وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات تصریح کرد: دولت برای جلوگیری از سوء استفاده دشمنان و سودجویان تصمیم گرفت، ارز را کنترل کند اما عده ای ارز را گرفته و گران می فروشند که این اقدام موجب فشار اقتصادی به مردم و کشور شده است.


آذری جهرمی تاکید کرد: تعارف های مصلحت گونه را باید کنار گذاشت و ضمن شفاف سازی، با اخلال گران اقتصادی به شدت برخورد کرد.


به گفته وی، بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید فهرست افرادی را که ارز گرفته و سوء استفاده کرده اند را منتشر و قوه قضائیه نیز با آنها برخورد کند.


وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات همچنین یکی از کارهای مهم مسئولان را حضور در جمع مردم، لمس مشکلات از نزدیک و تلاش برای برطرف کردن آنها عنوان کرد.


وی گفت: دشمن امروز سلاح های نظامی را کنار گذاشته تا با فشار اقتصادی مردم ایران راحت تسلیم شوند اما بداند مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران با اعتقاد قلبی و نصرت الهی ایستادگی کرده و در این نبرد نیز پیروز خواهند شد.


آذری جهرمی تاکید کرد: مدیران کشور باید با جدیت و کار جهادی در راه اعتلای نظام اسلامی گام بردارند و همواره از آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی محافظت کنند.

شهرستان اردستان با افرون بر 42 هزار نفر جمعیت در 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.