امتیاز مثبت
۰
آغاز به‌کار نمایشگاه‎های بهاره با ۲۵ درصد تخفیف
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 342596
 
آغاز به‌کار نمایشگاه‎های بهاره با ۲۵ درصد تخفیف
 
رئیس اتاق اصناف تهران از شروع به کار نمایشگاه بهاره در تهران از امروز خبر داد.

 
قاسم نوده‌فراهانی؛ با اشاره به آغاز به کار نمایشگاه بهاره اظهار کرد: نمایشگاه مصلی تهران از امروز ۱۴ تا ۲۸ اسفند ادامه دارد و ساعت کاری آن از ۱۱ صبح تا ۹ شب است، همچنین نمابشگاه دیگری در پارک ولایت از ۱۵ تا ۲۳ اسفند ادامه خواهد داشت و نمایشگاه خاوران از ۱۸ تا ۲۷ اسفند از ۱۰ صبح تا ۹ شب برگزار می‌شود.

 
آغاز به‌کار نمایشگاه‌های بهاره تهران از امروز

 
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به برگزاری محدود این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته تصریح کرد: به دلیل رکود بازار و وضع اقتصادی، سعی کردیم یک نمایشگاه خوب برگزار کنیم.

 
وی با اشاره به قیمت اجناس در نمایشگاه بیان کرد: قیمت اجناس در نمایشگاه‌های بهاره بین ۵ تا ۲۵ درصد زیر قیمت بازار است و از مردم درخواست می‌کنم که کالاهای پلمپ شده را با توجه به بسته‌بندی و تاریخ انقضا تهیه کنند و در صورت بروز مشکل به بازرسی نمایشگاه اطلاع دهند.

 
نوده‌فراهانی با اشاره به حضور پررنگ کالای ایرانی در نمایشگاه بهاره بیان کرد: عمده محصولات عرضه شده در این نمایشگاه ساخت تولیدکنندگان داخلی است و محصولات خارجی که مشابه داخلی ندارند مانند بادام هندی عرضه می‌شود.

 
رئیس اتاق اصناف تهران ادامه داد: در این نمایشگاه سعی شده است که از تولیدکنندگان برای حضور دعوت شود تا شعار از تولید به مصرف مصداق یابد.

 
نمایشگاه بهاره با حضور ۵۷۰ تولیدکننده در زمینه‌های مختلف مانند پوشاک، محصولات غذایی و بهداشتی در جنوب مصلی امام خمینی(ره) به مدت ۱۴ روز برگزار می‌شود.