امتیاز مثبت
۰
توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره نشست اصفهان
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب: 327601
 
بهروز كمالوندي سخنگوي سازمان انرژي اتمي در جمع خبرنگاران ، با اشاره به نشست روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مقامات ايراني و اتحاديه اروپا در اصفهان اظهار كرد: ما سال گذشته نشستي تحت عنوان انتظارات و مسئوليت ها در بروكسل در خصوص همكاري هاي هسته اي و اتحاديه اروپا داشته ايم و در آنجا سخناني مطرح شد كه چنين برنامه اي در تهران برگزار شود.
به گزارش عصر ایران وي ادامه داد: نشست روزهاي شه شنبه و چهار شنبه در اصفهان در همين چارچوب برگزار خواهد شد و در آنجا بررسي مي كنيم كه همكاري هاي هسته اي ايران و اتحاديه اروپا به چه نقطه اي رسيده و چه چشم اندازي پيش رو داريم.

 
این مقام ارشد ایرانی افزود: در مراسم افتتاحيه اين نشست سخنراناني از كشورهاي مختلف اروپايي و اعضاي اتحاديه اروپا و ايران سخنراني خواهند كرد و بررسي خواهيم كرد كه در حوزه همكاري هاي هسته اي چه اقداماتي انجام شده و چه اقداماتي بايد انجام شود.

 
وي در پاسخ به سوال ديگري كه آيا در اين نشست در مورد موضوع برجام و مسائل پيش روي آن نيز صحبت خواهد شد يا خير، گفت: من در سخنراني خود به اين موضوع و مشكلاتي كه از طرف آمريكا در ارتباط با برجام يه وجود امده صحبت مي كنم و اعضاي مختلف برجام بايد تدابيري داشته باشند كه چگونه مي توان جلوي ين روندي كه به ناكجا آباد ختم مي شود را گرفت.