امتیاز مثبت
۰
اقدام تحسین برانگیز مدیرعامل یک بانک درباره جانبازان +عکس
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب: 333208
 
مدیرعامل بانک ملت در اقدامی تحسین برانگیز به مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله تهران رفت و با جانبازان این مرکز دیدار کرد و با آنان درباره خاطرات دوران دفاع مقدس به گفت و گو نشست.
اقدام تحسین برانگیز مدیرعامل یک بانک درباره جانبازان +عکس
 
آسایشگاه جانبازان ثارالله در منطقه زعفرانیه تهران، مجموعه کاملی از یادگاری های دردآور دفاع مقدس است. یادگاری هایی از جنس ترکش و خمپاره و به درازای یک عمر..


اما امروز دردهای این جانبازان رنگ دلتنگی و بی وفایی گرفته است. اما در غبار بی مهری ها و روزمرگی ها هستند مسوولانی که فراموش نکرده اند آرامش امروز حاصل گذشتن از آسایشی است که نتیجه اش 30 سال تحمل رنج قطع نخاع و عضو است.


روز گذشته شاهد یک اتفاق خوب از جنس مهر و قدرشناسی بودیم. حضور بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به همراه اعضای هیات مدیره این بانک در مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله تهران و دیدار صمیمانه با جانبازان.


دیداری که در آن حسن روستا، علی رضا لگزایی، حمید تاجیک اعضای هیات مدیره و علی اکبر صابریان مدیر روابط عمومی، محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت را همراهی کردند.


مدیرعامل بانک ملت در اقدامی تحسین برانگیز به مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله  تهران رفت و با جانبازان این مرکز دیدار کرد و با آنان درباره خاطرات دوران دفاع مقدس به گفت و گو نشست.


بیگدلی در این دیدار از دست اندرکاران مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله بابت خدمتگزاری صادقانه به جانبازان هم تقدیر کرد و در حوزه کاری خود دستوراتی برای رفع مشکلات جانبازان و کارکنان این مرکز صادر کرد.