امتیاز مثبت
۰
استقبال شرکتها از سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات ایران
شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب: 310466
 
استقبال مشتريان از خدمات سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات ایران رشد ٣٢ درصدي تعداد شركت هاي كه به عضويت اين سامانه درآمده اند، را رقم زد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به عنوان پيشگام خدمات نوین بانکی، با هدف جلب رضایت اقشار جامعه و در راستای ترویج بانکداری الکترونیک در بین مدیران و صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها، اقدام به راه‌اندازی سامانه واریز جمعی نموده است و تا پایان ارديبهشت ماه بیش از ٢٦١٠ شرکت تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی عضو سیستم واریز وجوه بانک صادرات ایران شده و از این خدمت نوین بانکی بهره مند شدند.


براساس این گزارش تا پايان ارديبهشت امسال تعداد شرکت‌‌های عضو این سامانه، رشد ٣٢ درصدی نسبت به مقطع زماني مشابه در سال قبل به ثبت رسانده است. با استفاده از این سامانه کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های عضو قادر خواهند بود حقوق، پاداش و ... وجوه دیگر کلیه کارکنان زیر مجموعه خود را (بدون محدودیت در تعداد) به حساب‌های مربوطه واریز نمایند. همچنین با استفاده از این سامانه، شرکت‌ها (به طور مثال شرکت‌های بیمه) می‌توانند انواع واریزهای جمعی را به حساب مشتریان خود به صورتOffline  واریز نمایند.


شايان ذكر است بارگذاری مستقیم فایل توسط خودشرکت از طریق اینترنت، عدم نیاز مراجعه شرکت‌ها به شعب بانک جهت تحویل چک واریز جمعی، رویت گزارش صحت یا عدم صحت فایل بارگذاری شده، امکان دریافت فایل نتیجه پرداخت جمعی از طریق اینترنت و .. از جمله مزایای این خدمت نوین بانک صادرات ایران می‌باشد و هموطنان تنها با یک بار مراجعه به یکی از شعب اين بانک جهت افتتاح حساب واریز جمعی و تکمیل فرم عضویت، می توانند عضو این سامانه شده و پس از دریافت دستگاه رمزیاب قادر به انجام عملیات مورد نظر خواهد بود.