امتیاز مثبت
۰
کسب 101 مورد گواهینامه استاندارد توسط میادین میوه و تره بار شهرداری تهران
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: 330761
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار عنوان کرد با توجه به ضرورت استانداردسازی و دقیق بودن تمامی تجهیزات برودتی از ابتدای سال جاری تا کنون 117 مورد کالیبراسیون تجهیزات برودتی با تعداد 1358 دستگاه انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به اجرای طرح استانداردسازی میادین و بازارهای میوه و تره بار تابعه سازمان مدیریت میادین که از سال 1390 طی تفاهم نامه‌ای با اداره کل استاندارد استان تهران صورت گرفته است گفت: براساس همکاری‌های طرفین، تاکنون 76 مرکز این سازمان گواهینامه استاندارد تشویقی گرفته‌اند و تا پایان سال جاری  25 مرکز دیگر سازمان این گواهینامه را دریافت می‌نمایند. البته تعداد مراکزی که طرح کالیبراسیون (بررسی دقت دستگاه‌های برودتی و توزینی) در آن‌ها انجام شده است به 30 مرکز می‌رسد که بیش از تعداد مراکز تعیین شده در تفاهم نامه است.


مهندس رحیمی در ادامه افزود: این طرح در قالب لکه گیری کالیبراسیون تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و بر روی تمامی تجهیزات برودتی کالیبره شده، برچسب کالیبراسیون نصب شده است.


وی همچنین به تلاش سازمان مدیریت میادین در ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار اشاره کرد و گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی، این سازمان علاوه بر شاخصه‌های تعیین شده از سوی سازمان ملی استاندارد، اقدام به تعیین شاخصه‌هایی برای افزایش کیفیت خدمات ارائه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار کرده است که غرفه داران ملزم به رعایت آن هستند.


گفتنی است، از سال 1394، اجرای تفاهم نامه رعایت استاندارد 2082 در ساخت و بازسازی میادین و بازارهای میوه و تره بار و کنترل دقت تجهیزات برودتی و توزینی اجرایی شده است.