امتیاز مثبت
۰
تشریح نشست مشترک کمیسیون عمران با وزیرمسکن، راه و شهرسازی:
لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به مجلس ارسال می شود
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب: 344027
 
لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به مجلس ارسال می شود
 
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی در نشست روز پنج شنبه اعلام کرد که لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در آینده ای نزدیک از سوی دولت به مجلس ارسال می شود تا عملا بازارهای مهم اقتصادی با ابزارهای مالیاتی ساماندهی شود.

 
سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با  خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: نشست کمیسیون عمران مجلس امروز در محل وزارتخانه راه و شهرسازی و با حضور اسلامی وزیر و معاونان وی برگزار شد.

 
نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست وزیر راه و شهرسازی گزارشی از روند افزایش قیمت مسکن و تلاطمات این بازار و اقدامات صورت گرفته برای تولید مسکن در کشور ارائه کرد.

 
وی گفت: همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس نیز توضیحاتی را درباره وضعیت بحرانی بازار مسکن و عملکرد وزارت راه و شهرسازی ارائه کردند.

 
تأکید وزیر راه بر افزایش تولید مسکن در کشور/ وزارتخانه به دنبال ساخت 400 هزار واحد مسکن

 
اسلامی اعلام کرد که وزارت راه و شهرسازی به دنبال ساخت 400 هزار واحد مسکن در کشور بوده و فاز نخست این طرح در شهرهای جدید در حال اجرا است

 
علوی ادامه داد: اسلامی در این نشست بر ضرورت افزایش تولید مسکن در کشور تأکید و اعلام کرد که وزارت راه و شهرسازی به دنبال ساخت 400 هزار واحد مسکن در کشور بوده و فاز نخست این طرح در شهرهای جدید در حال اجرا است.

 
لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در آینده ای نزدیک از سوی دولت به مجلس ارسال می شود

 
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی در نشست امروز اعلام کرد که لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در آینده ای نزدیک از سوی دولت به مجلس ارسال می شود تا عملا بازارهای مهم اقتصادی با ابزارهای مالیاتی ساماندهی شود.