امتیاز مثبت
۰
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی: روند کاهش تعهدات کشور در برجام، مستمرا گزارش می‌شود
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب: 344045
 
خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: همانگونه که همزمان با انتشار بیانیه شورای عالی امنیت ملی، ریاست جمهوری عنوان نمودند تا بازگشت وضعیت فروش نفت و مبادلات بانکی ایران به شرایط قبل از خروج آمریکا از برجام،گامهای پی در پی و مرحله به مرحله با توقف تعهدات برجامی مطابق بیانیه شورای عالی امنیت ملی ادامه خواهد یافت.
به گزارش ایرنا، کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی نوشت: هفته گذشته سازمان انرژی اتمی در ابتکاری قابل تقدیر برنامه بازدید رسانه های کشور از تاسیسات نظنز را اجرا کرد.

 
️این برنامه با هدف ارایه گزارش زنده به رسانه ها به عنوان نمایندگان افکارعمومی در خصوص روند اجرای تصمیمات شورای عالی امنیت ملی در زمینه توقف برخی تعهدات برجامی انجام شد.

 
️گزارشهای مفصل و جذاب رسانه های کشور از این بازدید که بازخوردکم سابقه ای در رسانه های منطقه ای و بین المللی داشت، پیام روشنی در مورد اراده،توانمندی وظرفیت های کشور برای اجرای تصمیمات جدید در برجام را به داخل و خارج کشور منعکس و برخی ابهامات را مرتفع کرد.

 
همانگونه که همزمان با انتشار بیانیه شورای عالی امنیت ملی، ریاست محترم جمهوری عنوان نمودند تا بازگشت وضعیت فروش نفت و مبادلات بانکی ایران به شرایط قبل از خروج آمریکا از برجام،گامهای پی در پی و مرحله به مرحله با توقف تعهدات برجامی مطابق بیانیه شورای عالی امنیت ملی ادامه خواهد یافت.