امتیاز مثبت
۰
مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور پاسخ داد‌:
مشمولان جدید سهام عدالت چه کسانی هستند؟
چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب: 232472
 
مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور گفت: برای دریافت سهام پنج میلیون نفر دیگر که شامل کارگران فصلی هستند اقدامات لازم در حال اجراست. اسماعیل مختاری اظهار کرد تاکنون داده‌ها و اطلاعات حدود 50 میلیون نفر از جمعیت کشور در بانک اطلاعات مربوطه جمع آوری شده و به حدود 45 میلیون نفر برگه سهام تحویل داده شده است.
مشمولان جدید سهام عدالت چه کسانی هستند؟
 
اقتصاد ایران آنلاین:  اسمعیل مختاری دولت آبادی در دیدار با فرماندار مرند، اظهار کرد: تاکنون داده‌ها و اطلاعات حدود 50 میلیون نفر از جمعیت کشور در بانک اطلاعات مربوطه جمع آوری شده و به حدود 45 میلیون نفر برگه سهام تحویل داده شده است.


وی افزود: با توجه به حمایت و عنایت ویژه دولت تدبیر و امید از سهام عدالت کشور افرادی که برگه سهام عدالت دارند از مزیت ها و نتایج آن بهره مند خواهند شد.

مختاری گفت: دولت یازدهم و سازمان خصوصی سازی کشور در این راستا برنامه ها و اقدامات مدبرانه و مناسبی دارند تا مردم از نتایج و مزایای این طرح بطور مناسب بهره مند شوند.

وی در ارتباط پرداخت سود این سهام در آینده گفت: برای پرداخت سود سهام عدالت در حال حاضر چندین راهکار در دست مطالعه و بررسی است و دولت نیز در حال بررسی این راهکارها و انتخاب مناسب ترین روش است تا عزیزان هموطن از نتایج مناسب برخوردار شوند.

تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در شهرستان مرند بیش از 180 هزار نفر برگ سهام عدالت دریافت کرده‌اند، افزود: موقعیت شهرستان مرند از نظر سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشاورزی و صنعتی با وجود معادن کائولن و صنایع خاک چینی ایران و سرامیک و تولید زردآلو وزعفران ، پسته و آفتابگردان در شمال‌غرب کشور رتبه برتر را دارد.

وی سرمایه‌گذاری در این منطقه بسیار مستعد و مناسب ارزیابی کرد و از آمادگی کامل تمام دستگاه‌های دولتی برای مشارکت و جلب سرمایه گذار خبر داد.