امتیاز مثبت
۰
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد: ۲ دانشجوی مصدوم علوم و تحقیقات همچنان در کما هستند
سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب: 341075
 
محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد با اشاره به آخرین وضعیت دانشجویان مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات گفت: شرایط آنها مانند قبل است و آن دو نفری که حال وخیمی دارند، هنوز در کما هستند. کسی که دچار ضربه مغزی می‌شود، ممکن است طی چند ماه یا چند سال در کما بماند.درمان آن تعدادی که در کما نبوده‌اند نیز ادامه ادارد، آنها نیز دچار شکستی‌های متعددی شده‌اند که باید مورد جراحی و درمان‌ قرار بگیرند.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آخرین وضعیت دانشجویانِ مصدم در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات را تشریح کرد.

 
محسن نفر (معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی) در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به آخرین وضعیت دانشجویان مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات گفت: شرایط آنها مانند قبل است و آن دو نفری که حال وخیمی دارند، هنوز در کما هستند. کسی که دچار ضربه مغزی می‌شود، ممکن است طی چند ماه یا چند سال در کما بماند.

 
نفر ادامه داد: درمان آن تعدادی که در کما نبوده‌اند نیز ادامه ادارد، آنها نیز دچار شکستی‌های متعددی شده‌اند که باید مورد جراحی و درمان‌ قرار بگیرند. این مراحل درمان طولانی است و بعضی افراد مجبور می‌شوند چندین بار در بیمارستان‌های مختلف بستری شوند و دوره درمان‌های زیادی را بگذرانند.

 
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و مسئول رسیدگی به وضعیت درمان دانشجویان آسیب‌‌دیده گفت: با خانواده همه دانشجویانی که در این حادثه آسیب دیدند، تماس می‌گیریم و جویای حال آنها هستیم و می‌دانیم که وضعیت‌شان خوب است.