امتیاز مثبت
۰
طائب: چرا برخی سینه چاک تصویب FATF و CFT هستند؟ اینها راه فرار اسرائیل است، نه راه نجات اقتصاد ایران
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب: 341606
 
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار وی خاطرنشان ساخت: در قضیه حمله اسرائیل به لبنان؛ ما در زمان جنگ، ابتدا به لبنان کمک کردیم، اما بعد از مدتی که حاج احمد متوسلیان مفقود شد، امام فرمود: بازگردید که راه قدس از عراق می گذرد. امروز را ببینید که جمهوری اسلامی به واسطه حزب الله لبنان به پایه بلندی های جولان دست یافته است.
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در رابطه با قرارداد های بین المللی گفت: متاسفانه لایحه fatf و cft راه فرار اسرائیل است نه راه نجات اقتصاد ما و جای تعجب اینجاست که چرا برخی سینه چاک تصویب چنین معاهده هایی هستند.

 
به گزارش انتخاب، حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب عصر امروز، در اجتماع بزرگ طلاب و فضلای حوزه انقلابی با سخنرانی در ابتدای سخنان خود با اشاره به فرمایش های رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم شهر قم گفت: قم کانون انقلاب بوده است و وضعش با جاهای دیگر فرق دارد. در شهر های دیگر شاید احساسات هم در کارها دخیل شده باشد؛ اما در شهر قم حرکتی که صورت گرفت بسیار عمیق و محتوایی بود و لذا به سایر شهرها منتقل شد.

 
به نوشته حوزه نیوز، وی افزود: اگر قم بخواهد به همان اصالت بماند تربیت نیرو طول می کشد و از طرف مقابل کار کردن روی تغییر هویت این شهر بی سر و صدا و مرموزانه شکل می گیرد.

 
حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: لذا مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با مردم شهر قم فرمودند :دست هایی برای چنین کارهایی در کار است.

 
وی افزود: این اتفاقات هم با ایجاد حالت یاس و رخوت رخ می دهد؛ اما ما باید وظایف خود را به خوبی انجام دهیم و گوش به فرمان باشیم.

 
حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: ما باید وضع امروز را خوب بشناسیم و به اقتضای آن برنامه ریزی کنیم. اگر در میدان نبرد، هدف و ابراز طرف مقابل را نشناسیم قطعا شکست خواهیم خورد.

 
وی افزود : ما چهل سال است در نبرد بوده ایم و یک روز هم نبوده که دشمن ما را به حال خود گذاشته باشد. در طی این چهل سال هم هیچگاه آغازگر زد و خورد فیزیکی نبوده ایم و همیشه دفاع کرده ایم.

 
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: اگر بخواهیم اوضاع امروز را با دوران حکومت امام علی علیه السلام مقایسه کنیم، مانند ساعت پایانی جنگ صفین است. که ابتدایش بسیار شورانگیز بود و انتهایش بسیار ناگوار.

 
وی افزود:آن زمانی که قرآن ها به روی نی زده شد و شمشیر یاران مالک اشتر غلاف شد. اینجا بود که منافقین خود را نشان دادند و آنچه دنبالش بودند ظاهر گشت.

 
حجت الاسلام و المسلمین طائب با طرح دو سوال در رابطه با جنگ صفین اذعان داشت: اما دو سوال اینجا مطرح است: چرا شمشیر ها غلاف شد؟ اول اینکه چون سربازان این میدان خسته شده بودند و دوم اینکه بصیرت نداشتند؛ سوال دوم این است که گرفتن نقطه پایانی چه ارزشی برای حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام داشت؟ ببینید کدامیک از ائمه ما به صورتی که دیگران هم ببینید توانستند در مسجد الاقصی با آن همه عظمت نماز بخوانند؟ دشمن نگذاشت چون اگر این اتفاق می افتاد اسلام اصیل هر دو قبله را تحت تصرف می گرفت و اسلام جهانی می شد، اما دشمنان نگذاشتند.

 
وی افزود: اینکه امروز ترامپ در آمریکا قدرت گرفته است، نباید تصور شود که اتفاقی است بلکه همه این اتفاقات برنامه ریزی شده در حال انجام است. اینها برای جلوگیری از نابودی خود تصمیم گرفته اند، زیر برخی قراردادها بزنند، لذا باید فردی را روی کار بیاورند و بگویند او دیوانه است و اینکار ها را انجام می دهد. اگر او موفق شد برایش کف می زنند و اگر موفق نشد نوبت فرد دیگری می شود.

 
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت : آنچه ترامپ در سخنرانی خروج از برجام خطاب به مردم آمریکا می گوید این است که ما به آنچه که می خواستیم نرسیدیم و ما بازی خوردیم. چون قرار بوده رفتار منطقه ای ایران عوض شود. ما بر اساس نظر آژانس رفتار هسته ای مان تغییر یافت؛ اما آنچه که تغییر نکرد دفاع از مقاومت اسلامی است و نکند در برجام چنین حرفهایی بوده است که آنها ناراضی هستند.

 
وی خاطرنشان ساخت: در قضیه حمله اسرائیل به لبنان؛ ما در زمان جنگ، ابتدا به لبنان کمک کردیم، اما بعد از مدتی که حاج احمد متوسلیان مفقود شد، امام فرمود: بازگردید که راه قدس از عراق می گذرد. امروز را ببینید که جمهوری اسلامی به واسطه حزب الله لبنان به پایه بلندی های جولان دست یافته است.

 
حجت الاسلام والمسلمین طائب با اشاره به سخنرانی ماه گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت: ترامپ ماه پیش طی یک سخنرانی اعلام کرد من خدمت بزرگی کردم، چون قبل از ورود من اگر ایران می خواست می توانست در 12 دقیقه خاورمیانه را بگیرد؛ اما با مشغولیت هایی که امروز برای مردم این کشور درست کرده ام دیگر این توانایی وجود ندارد.

 
وی افزود: اما چرا هیچکس به او نگفت گرفتن خاورمیانه به این بزرگی چنین امکانی برای ایران ندارد؟ چون همه می دانستند که مراد او از خاورمیانه اسرائیل است و هر کس اسرائیل را بگیرد خاور میانه در دست اوست.

 
حجت الاسلام و المسلمین طائب در رابطه با قرارداد های بین المللی مشکوک نیز گفت: متاسفانه باید گفت fatf و cft راه فرار اسرائیل است نه راه نجات اقتصاد ما و جای تعجب اینجاست که چرا برخی سینه چاک تصویب چنین معاهده هایی هستند.

 
وی افزودر: دلیل حساسیت غرب بر روی تسلیحات ما چیست؟ چون وقتی که نتانیاهو چند سال قبل ایران را به حمله هسته ای تهدید کرد، بلافاصله مقام معظم رهبری فرمود اگر خطا بکنید تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد. لذا عقب کشید و حرفش را پس گرفت. اگر اینها از موشک های ما خیالشان راحت شود یک روز صبر نخواهند کرد.

 
حجت الاسلام و المسلمین طائب در پایان نقشه دشمن را دوری مردم از ولایت خواند و افزود: ما باید مراقب باشیم چون دشمنان همه هجمه ها را به سمت مقام معظم رهبری برده اند و می خواهند شمشیر کشتیبان این انقلاب را کند کنند و وظیفه ما این است که مردم را نسبت به این قضیه آگاه نماییم.