امتیاز مثبت
۰
افزایش اتاق‌های مادر و کودک در میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب: 329899
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام این خبر گفت؛ در راستای ایجاد فضای مناسب و آرامش مادران به هنگام مراجعه به میادین و بازارهای میوه و تره بار جهت خرید، اتاق مادر و کودک در میادین و بازارهای سازمان افزایش می‌یابد.
افزایش اتاق‌های مادر و کودک در میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران
 
به گزارش اقتصاد ایران آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مراجعین به میادین و بازارهای میوه و تره بار بانوان هستند گفت: در راستای آرامش خرید  بالاخص مادرانی که با نوزاد به بازارها مراجعه می‌کنند در ساخت و بازسازی میادین و بازارهای جدید میوه و تره بار ساخت اتاق مادر و کودک با فضای مناسب و بهداشتی برای شیردهی نوزادان در دستور کار قرار دارد. 


وی به سابقه اجرای طرح اتاق مادر و کودک اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای این طرح که از میدان میوه و تره بار آزادی آغاز شده، در میادین و بازارهای مورد نیاز ادامه خواهد داشت.


مهندس رحیمی در ادامه با اشاره به شعار تهران؛ شهر امید، مشارکت و شکوفایی که از سوی دکتر نجفی، شهردار تهران بیان شده است گفت: طرح‌هایی همچون طرح سبد مهربانی و میوه رایگان برای کودکان از جمله طرح های مشارکتی این سازمان هستند که با مشارکت شهروندان قریب به 2 سال است که ادامه دارد.


گفتنی است، در این هفته در بازار میوه و تره بار ولنجک، اتاق مادر و کودک راه اندازی شده است که مادران در صورت نیاز می‌توانند از آن استفاده نمایند.