امتیاز مثبت
۰
رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد:
اعتصاب خدمه اوکراینی نفتکش ایرانی به بهانه عدم دریافت حقوق
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۹
کد مطلب: 145415
 
رویترز به نقل از منابع آگاه اعلام کرد ۶ خدمه اوکراینی یک نفتکش ایرانی که در هند لنگر انداخته به بهانه عدم دریافت حقوق اعتصاب کرده و از تخلیه محموله این کشتی خودداری می کنند.
اعتصاب خدمه اوکراینی نفتکش ایرانی به بهانه عدم دریافت حقوق
 
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، خدمه اوکراینی یک نفتکش ایرانی به نام کریستال اعتصاب کرده و از تخلیه محموله نفت این کشتی که در بندر مانگلور هند پهلو گرفته است خودداری می کنند.

مدیرعامل پالایشگاه مانگلور هند نیز این خبر را تایید کرد و تعداد اعتصاب کنندگان را ۶ نفر اعلام کرد. در حالی که وی دلیلی برای اعتصاب این افراد ذکر نکرده است منابع آگاه عدم پرداخت حقوق را علت این اعتصاب بیان کرده اند.

مدیرعامل پالایشگاه مانگلور افزود: «حدود سه چهارم محموله کشتی تخلیه شده است اما آن ها نه باقیمانده این محموله را تخلیه می کنند و نه باز می گردند».

منابع آگاه از حضور ۶ خدمه اوکراینی در عرشه کشتی خبر داده اند که مدعی اند چهار ماه است حقوقی دریافت نکرده اند. این منابع افزودند افراد مذکور از دریافت حقوق خود به روپیه خودداری می کنند.

کشتی کریستال به شرکت ملی نفتکش ایران تعلق دارد. این کشتی در روز یک شنبه هفته جاری به بندر مانگلور رسیده است و روز دوشنبه لنگر انداخته است.

به گفته منابع آگاه، ایران حقوق خدمه کشتی کریستال تا ۳۱ دسامبر را پرداخت کرده اما این افراد هنور تاییده از بانک های محل حساب خود را دریافت نکرده اند و به این بهانه از ادامه کار خود امتناع می کنند.