امتیاز مثبت
۰
جزئیات تصمیم جدید دولت برای جبران دستمزدها/حقوق‌بگیران زیر ۳ میلیون تومان جبرانی می‌گیرند
دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب: 339169
 
جزئیات تصمیم جدید دولت برای جبران دستمزدها/حقوق‌بگیران زیر ۳ میلیون تومان جبرانی می‌گیرند
 
بر اساس مصوبه جدید دولت، کارکنان رسمی، پیمانی، کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری‌بگیران که حقوق آنها ماهانه کمتر از ۳ میلیون تومان است، جبرانی خواهند گرفت.

 
با تصمیم جدید دولت، آن دسته از کارکنان رسمی، پیمانی، کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشگری که حقوق آنها ماهانه کمتر از ۳ میلیون تومان است، جبرانی خواهند گرفت.

 
خبرگزاری مهر متن کامل این مصوبه را منتشر کرد:

 
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 
وزارت امور اقتصادی و دارایی

 
وزارت نفت

 
وزارت صنعت، معدن و تجارت

 
وزارت جهاد کشاورزی

 
سازمان برنامه و بودجه کشور

 
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

 
هیات وزیران در جلسه ۹۷/۸/۲ به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

 
۱- سازمان برنامه و بودجه کشور مجاز است برای کارکنان رسمی و پیمانی کشوری و لشگری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری بگیران صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و سیار صندوق ها که مجموع پرداختی ماهانه آنها کمتر از سی میلیون ریال است، کمک جبرانی از طریق حسابهای بانکی مرتبط با حقوق و دستمزد آنها واریز کند.

 
۲- منابع مالی مورد نیاز این تصویب نامه از محل مصوبه دولت در خصوص طرح حمایت غذایی از گروههای کم درآمد جامعه تامین می شود.

 
۳- مسئولیت و چگونگی اجرای این تصویب نامه بر عهده سازمان برنامه و بودجه کشور است.

 
اسحاق جهانگیری

 
معاون اول رئیس جمهور