امتیاز مثبت
۰
موافقت لاریجانی با برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌های ملی در مجلس
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب: 333967
 
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از موافقت رییس مجلس با برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌های ملی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی در تالار آفتاب مجلس خبر داد.
محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه اخیر فراکسیون ورزش مجلس درمورد نحوه اعزام و رونمایی از پیراهن‌های تیم ملی کشورمان به بازی‌های آسیایی اظهار داشت: به‌تازگی جلسه‌ای در فراکسیون ورزش مجلس با مسئولان ورزش کشورمان و به‌منظور بررسی و ارزیابی آخرین وضعیت تیم‌های اعزامی کشورمان به مسابقات بازی‌های آسیایی برگزار شد که در این نشست چگونگی تدارک این تیم‌ها و برآورد نتایجی که توسط این تیم‌ها در مسابقات پیش‌رو حاصل خواهد شد، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 
وی افزود: در این جلسه همچنین درمورد نحوه رونمایی از پیراهن تیم ملی کشورمان در بازی‌های آسیایی مباحثی مطرح و مقرر شد که بر این اساس، روز گذشته موضوع را با آقای لاریجانی رییس مجلس درمیان گذاشتیم.

 
نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی از موافقت رییس مجلس برای برگزاری مراسم رونمایی از لباس تیم‌های ملی کشورمان به بازی‌های آسیایی خبر داد و گفت: قرار است هفته آینده این مراسم با حضور مسئولان ورزش کشور، پرچم‌داران و نمایندگان ورزشکاران تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی در تالار آفتاب مجلس برگزار شود.

 
تابش در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان برگزاری این مراسم، تاکید کرد که زمان دقیق و نحوه برگزاری این مراسم به تصمیم‌گیری مسئولان برگزاری وابسته است و در عین حال یادآور شد: درمجموع آقای لاریجانی رییس مجلس با برگزاری این مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌های ملی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی در مجلس موافقت کرد.