امتیاز مثبت
۱
معرفی کولر آبی پلار مدل PLC5000
بهترین روش خنک کردن منزل در تابستان!
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۷
کد مطلب: 237522
 
طراحی این کولر به صورت دریچه از بالا است که مناسب قرارگیری در تراس منزل می باشد. توان پمپ کولر برابر با یک شصتم (1/60) اسب بخار بوده و قدرت موتور دستگاه معادل نیم (1/2) اسب بخار می باشد.
بهترین روش خنک کردن منزل در تابستان!
 
اقتصاد ایران آنلاین:‌ کولر آبی "پلار" مدل PLC5000 در روزهای گرم تابستانی هوای خنک و مطبوع را به فضای منزل تان به ارمغان می آورد. طراحی کولر به صورت دریچه از بالا است که مناسب قرارگیری در تراس منزل می باشد. توان پمپ کولر برابر با یک شصتم (1/60) اسب بخار بوده و قدرت موتور دستگاه معادل نیم (1/2) اسب بخار می باشد. عملکرد کولر آبی بر اساس سرمایش تبخیری می باشد که در آن تبخیر به عنوان جاذب گرمایی طبیعی عمل می کند. 

در این فرایند گرمای محسوس هوا جذب شده و برای تبخیر آب استفاده می شود. طرز کار کولر آبی به این صورت می باشد که آب توسط الکتروپمپ از تشتک به ناودان های واقع در بالای پوشال ها هدایت می‌شود و سپس بر روی پوشال ها می‌ریزد و آنها را خیس نگه می‌دارد.
 
با کار الکتروفن هوا از روی پوشال های مرطوب عبور کرده به طرف کانال هدایت می‌شود. عبور هوا از روی پوشال های مرطوب موجب تبخیر آب پوشال ها شده و آب برای تبخیر شدن گرمای هوا را جذب می کند و در نتیجه موجب خنک شدن هوا می‌شود. قیمت این محصول 637 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.