امتیاز مثبت
۰
معرفی سشوار مسافرتی 1200 وات 5250 بابیلیس
مدل جدید سشوارهای مسافرتی (+عکس)
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۳
کد مطلب: 254253
 
از ویژگی های این سشوار دسته تاشوی آن است که امکان جمع و جور تر شدن دستگاه را در هنگام حمل فراهم می کند. سشوار بابیلیس با سرعت پرتاب باد 50 کیلومتر در ساعت موهای خیس را در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به آنها حالت می دهد.
مدل جدید سشوارهای مسافرتی (+عکس)
 
سشوار 1200 وات «بابیلیس مدل 5250E» با بدنه کوچک و کم حجم دستگاه بسیار مناسبی برای حمل در هنگام مسافرت می باشد.

از ویژگی های این سشوار دسته تاشوی آن است که امکان جمع و جور تر شدن دستگاه را در هنگام حمل فراهم می کند. سشوار بابیلیس با سرعت پرتاب باد 50 کیلومتر در ساعت موهای خیس را در کمترین زمان ممکن خشک کرده و به آنها حالت می دهد. در این سشوار دکمه تنظیم باد و دما به صورت کشویی طراحی شده است.

این دستگاه مجهز به دو سرعت و سه دمای گرم قابل تنظیم می باشد. از ویژگی های سشوار بابیلیس می توان به دکمه خنک کننده در آن اشاره کرد که جهت خنک سازی سریع باد خروجی تعبیه شده است. پس از اتمام سشوار کردن موها با زدن دکمه خنک کننده می توانید حالت و مدل موها را به صورت ثابت و ماندگار نگه دارید.


سشوار بابیلیس مجهز به سری متمرکزکننده می باشد که با اتصال سری به بدنه باد با قدرت بیشتری پرتاب می گردد. طول سیم 1.8 متری سشوار بابیلیس این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی با سشوار کار کنید. از ویژگی های سشوار بابیلیس مجهز بودن به ولتاژ جهانی 230- 120 ولت است که امکان استفاده از دستگاه را در هرنقطه از دنیا فراهم می کند.

جهت تغییر ولتاژ دستگاه کافی است دکمه سفید رنگ واقع بر روی دسته سشوار را روی ولتاژ مورد نظر تنظیم قرار دهید. همراه دستگاه کیف نگهداری زیبایی ارائه شده است که می توان سشوار را جهت حمل و نگه داری در آن قرار داد.

قیمت این سشوار 65000 تومان است. در صورت تمایل به خرید اینجا کلیک کنید.