امتیاز مثبت
۰
پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب: 346152
 
پروازهای نجف از ایلام و کرمانشاه زیر نرخ مصوب
 
معاون بازرگانی و شعب شرکت هواپیمایی ایران‌ایر خبر داد: برای نخستین‌بار پروازهای اربعین از دو فرودگاه کرمانشاه و ایلام زیر نرخ مصوب برقرار شده است.
 
عباس جمشیدی روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت آغاز پروازهای فوق العاده هواپیمایی هما در ایام اربعین گفت: امسال برای نخستین بار دو مسیر پروازی جدید از کرمانشاه و ایلام به مقصد نجف برقرار شده است.
 
وی خبر داد که هواپیمای ای.تی.آر هما در فرودگاه کرمانشاه مستقر شده و در ۱۰روز انجام سفرهای اربعین از این فرودگاه پروازهای روزانه به مقصد نجف خواهد داشت.
 
جمشیدی اضافه کرد: همچنین هواپیمای ای. تی. آر هما از فرودگاه ایلام به صورت روزانه پروازهایی به مقصد نجف برقرار می‌کند.
 
وی خبر داد که با هدف حمایت از زائران اباعبدالله الحسین هواپیمایی ایران ایر بلیت پروازهای خود در مسیر کرمانشاه- نجف و ایلام- نجف را زیر نزخ مصوب و به مبلغ ١میلیون و ٥٠٠ هزار تومان به فروش می‌رساند.
 
معاون بازرگانی و عملیات شعب هما خبر داد :به دلیل کمبود هواپیما و پوشش همزمان پروازهای اربعین، بیشتر هواپیماهای هما از تهران به نجف پرواز خواهند کرد. همچنین مسیر مشهد- نجف هیچ پروازی نداریم .
 
وی از انجام ٧٤ پرواز رفت و برگشت تهران- نجف- تهران در طول ایام اربعین خبر داد و گفت: در این مسیر ٦٨ هزار و ٢٨٠ صندلی پرواز در نظر گرفته شده است.
 
جمشیدی ادامه داد: ١٦ پرواز نیز در مسیر ایلام- نجف- ایلام در طول ایام طرح با مجموع هزار و ٩٢٠ صندلی مسافران را جابجا می‌کند.
 
به گفته ویدر مسیر کرمانشاه- نحف- کرمانشاه نیز ٤٧ پرواز در نظر گرفته شده است که معادل ٥ هزار و ٦٤٠ صندلی پرواز است.
 
جمشیدی خبر داد که زائران می‌توانند بلیت های ایران ایر را از دفاتر رسمی هما و سایت رسمی این شرکت تهیه کنند.
 
وی در پایان از تسویه بدهی هما به فرودگاه‌های عراق خبر داد و گفت: اگر بدهی را تسویه نمی‌کردیم امکان مشارکت در طرح اربعین را نداشتیم.