امتیاز مثبت
۰
مدیر عامل همراه اول خبر داد
سیم‌کارت اعتباری 5000 تومان/ فروش اقساطی سیم‌کارت دائمی
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب: 260977
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد: سیم‌کارت اعتباری همراه اول 5000 تومان می‌شود و سیم کارت دائمی نیز به صورت اقساطی فروخته خواهد شد.
به گزارش ایسنا، وحید صدوقی در دومین روز از نمایشگاه تله کام در نشست خبری به ارائه آماری از تعداد مشترکان و سرویس‌های همراه اول پرداخت و عنوان کرد: براساس آخرین آمار، حدود 68 میلیون مشترک ثبت شده همراه اول داریم که در هر دوره یک ماه بیش از 45 میلیون نفر از این مشترکان از سیم کارت خود استفاده کرده و حالت فعال دارند.

 
وی با بیان این‌که در حال حاضر شرکت ارتباطات سیار در بیش از 1200 شهر ایران به ارائه خدمات می پردازد، به ورود این اپراتور در عرصه ارائه خدمات نسل‌های بالاتر ارتباطی اشاره کرد و گفت:‌ از سوم شهریور ماه براساس مجوزی که از سوی وزارت ارتباطات ارائه شد شرکت ارتباطات سیار مجاز به ارائه آزمایشی 3G شد و از نوزدهم شهریور ماه فرکانس تمیز را نیز دریافت کردیم واکنون بیش از 1400 سایت در 35 شهر کشور راه اندازی کردیم.

 
صدوقی به سرویس های جدیدی که این شرکت رونمایی کرده اشاره کرد و افزود: اکنون به مناسبت پاییز سرویسی به نام هزار رنگ تعریف شده که در قالب آن افرادی که در طول هفته 60 دقیقه مکالمه ای داشته باشند روزهای جمعه مکالمات آن ها رایگان خواهد بود.

 
مدیر عامل همراه اول از طرح‌های دیگر همراه اول یاد کرد و گفت: سیم کارت های اعتباری همراه اول با قیمت 5000 تومان وارد بازار خواهد شد که این سیم کارت‌ها 5000 تومان شارژ هدیه دارند. به این ترتیب می توان گفت که با این شیوه قیمت سیم کارت‌های ما به صفر رسیده است.

 
وی ادامه داد: برای مشترکان دائمی نیز طرح های مختلفی در نظر گرفته ایم و قرار است در آینده نزدیک سیم کارت های دائمی به صورت اقساطی به فروش برسد.

 
صدوقی همچنین به سرویس سیم کارت دانشجویی و هم پگ اشاره کرد و گفت:‌ سرویس هم پگ که به تازگی کار خود را آغاز کرده به دو صورت قابل استفاده است که در یک شیوه می توان دو کاربر می توانند با پرداخت هزینه‌ها به مدت 500 دقیقه در طول ماه مکالمه رایگان با یکدیگر داشته باشند و در حالت دیگر به جای دو کاربر سه کاربر این سرویس را فعال می کنند که مکالمات این س