امتیاز مثبت
۰
بخاری برقی فن دار 5518 آ.ا.گ
سرماي زمستان را با بخاري برقي AGE فراموش كنيد+ عكس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
کد مطلب: 263623
 
بخاری برقی فن دار آ.ا.گ AEG مدل HL 5518 با حداکثر توان گرمایشی 2000 وات قادر به گرم کردن اتاقهایی در محیط های اداری ، شرکت ها و منازل می باشد.
سرماي زمستان را با بخاري برقي AGE فراموش كنيد+ عكس
 

بخاری برقی فن دار AEG مدل HL 5518
دارای 2 درجه تنظیم حرارت گرمایشی است که با توجه به سرد و گرم بودن محیط می توان آن را تنظیم و استفاده کرد.

در ضمن دکمه خاموش و روشن این دستگاه بطور جداگانه بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده که با زدن آن باعث قطع و ورود برق به دستگاه می شود.

به دلیل کم حجم بودن و اشغال فضای بسیارکم دستگاه می توان آن را در هر گوشه ای از اتاق و یا بر روی میز گذاشت و استفاده کرد. همچنین این دستگاه مجهز به سیستم ضد انجماد می باشد که این قابلیت برای استفاده دستگاه در حالت ممانعت از انجماد مانند محیط های گلخانه و یا منازلی که در آن از گیاه و یا حیوانات خانگی نگهداری می شود طراحی شده است.
بخاری برقی مدل 5518 برای تنظیم هوای اتاق مجهز به ترموستات اتوماتیک می باشد که بطور خودکار پس از رسیدن به دمای مطلوب در همان درجه حرارت می ماند. این دستگاه مجهز به عملکرد تهویه هوا می باشد که در فصل تابستان بسیار کارایی دارد. همچنین فن موجود در این دستگاه باعث می شود تا گرمای دستگاه را به محض روشن شدن احساس کنید.

یکی از ویژگی این دستگاه وجود سیستم امنیتی است که در مواقعی که دستگاه در سطوح نامناسب قرار گیرد و یا در حال افتادن باشد بطورخودکار خاموش می شود.

با توجه به اندازه و پایه گردان برقی دستگاه و البته با در نظر گرفتن میزان سرمای محیط و عایق بندی فضا این دستگاه را برای استفاده در حداکثر اتاقی با متراژ 12مترمربع پیشنهاد می کنيم.

براي اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.