امتیاز مثبت
۰
وزیر کشور: اگر فساد در کشور وجود دارد تقصیر خودمان است/ دادستانی و دادگستری باید قدرتمندانه با فساد برخورد کنند
پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹
کد مطلب: 336460
 
عبدالرضا رحمانی فضلی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال آذربایجان غربی گفت: به عنوان وزیر کشور از رئیس جمهور درخواست تشکیل این کارگروه را داده ام که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند و قول می‌دهم هر کسی به این کارگروه مراجعه کند اگر مشکل قانونی نداشته باشیم در عرض کمتر از ۴۸ ساعت مشکل مورد بررسی قرار گیرد.
وزیر کشور با بیان اینکه اگر امروز شاهد فساد در کشور هستیم یا مقصریم یا شریک، گفت: دادستانی و دادگستری باید قدرتمندانه با فساد برخورد کنند.

 
به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان آذربایجان غربی اظهارداشت: به عنوان وزیر کشور از رئیس جمهور درخواست تشکیل این کارگروه را داده ام که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند و قول می‌دهم هر کسی به این کارگروه مراجعه کند اگر مشکل قانونی نداشته باشیم در عرض کمتر از ۴۸ ساعت مشکل مورد بررسی قرار گیرد.

 
وی با بیان اینکه هم اکنون در کشور فراز و فرود‌های زیادی را پشت سر گذاشته و همچنین مواجه هستیم خطاب به فعالان اقتصادی استان آذربایجان غربی افزود: هیچ وقت کشور را با آمریکا، کانادا وسایر کشور‌های خارجی مقایسه نکنید اینجا ایران است کشوری که تنها ۴۰ سال است مستقل شده است.

 
رحمانی فضلی ادامه داد: اینجا ایران است کشوری که ۴۰ سال است ظالمانه از هر جهت بر او می‌تازند و ما مقاومت می‌کنیم اینجا کشوری است که قلدرترین کشور دنیا زیر تعهد بین المللی زده و از امضای خود حمایت نمی‌کند و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را علیه ما اعمال می‌کند.

 
وزیر کشور با اشاره به تهدیدات مختلف پیش روی کشور عنوان کرد: این در حالی است که در ۴۰ سال گذشته ایران راه ۳۰۰ ساله را طی کرده همان کشوری که می‌گفتند با این تحریم‌ها در کمتر از دو ماه نابود می‌شود.

 
وی اضافه کرد: آن‌ها چشم دیدن تکنولوژی و پیشرفت روز افزون کشور به خصوص در بخش انرژی صلح آمیز هسته‌ای را ندارند و دستیابی به این تکنولوژی آن‌ها را نگران کرده است.

 
رحمانی فضلی گفت: آن‌ها می‌گویند ما باید حق مسلمانان را در منطقه پایمال کرده و تمدن آن‌ها را نابود کنیم و کشوری مثل ایران نیز نباید جلوی ما بیاستد، امروز نگاه کنید از سوریه، لبنان، عراق، یمن و افغانستان چه اعتباری مانده است اگر می‌خواهید ایران را با آمریکا و کانادا و ... مقایسه کنید باید همه این موارد را مدنظر گرفته و باهم مقایسه کنید.