امتیاز مثبت
۰
رئیس اتحادیه جایگاه داران بنزین:
بنزین 400 تومانی کارت‌های سوخت سوزانده می شود/ مردم فقط یک ماه مهلت دارند
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب: 257701
 
رئیس اتحادیه جایگاهداران بنزین از سوزانده شدن سهمیه بنزین 400 تومانی در کارت های سوخت طی یک ماه آینده خبر داد و اعلام کرد: در صورتی که افراد از سهمیه بنزین 400 تومانی استفاده نکنند سهمیه آنها به بنزین 700 تومانی تغییر می کند.
بنزین 400 تومانی کارت‌های سوخت سوزانده می شود/ مردم فقط یک ماه مهلت دارند
 
اقتصاد ایران آنلاین: بیژن حاج محمدرضا  میزان بدهی جایگاهدران را برای سهمیه بنزین 400 تومانی در کشور 500 میلیون لیتر اعلام کرد: در حال حاضر 15 درصد مردم از سهمیه بنزین 400 تومانی خود استفاده نکرده اند.

 
رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت در گفتگو با میزان، با اعلام اینکه هم اکنون بیشترین میزان فروش بنزین در جایگاه ها با قیمت آزاد 1000 ویکهزار و 100 تومانی انجام می گیرد، ادامه داد: در هفته نخست هر ماه با توجه به واریز سهمیه های 700 تومانی به کارت های سوخت کمی از میزان فروش بنزین آزاد کاسته می‌شود.

 
وی ادامه از افزایش مصرف بنزین در هفته آخر تابستان خبر داد و گفت: با اوج گیری سفرهای تابستانی متوسط مصرف بنزین کشور هم جهش یافته است و حتی از مرز 85 میلیون لیتر در روز هم عبور کرده است.

 
رئیس اتحادیه جایگاهداران بنزین با اشاره به افزایش آمار مصرف بنزین 1000 تومانی اعلام کرد: با وجود افزایش قیمت بنزین به بیش از یک هزار تومان پس از اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها اما رشد مصرف این فرآورده پرطرفدار نفتی با ثبت رشدی حدود سه درصدی به بیش از 70 میلیون لیتر در روز رسیده است.