امتیاز مثبت
۴۵
برترین مراکز تجاری جهان
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 167832
 
نقاطی مانند سنگاپور، هنگ کنگ، نیویورک، لندن و ... مهمترین مراکز تجاری جهان خوانده می شوند و حضور در بستر اقتصادی آنها به نوعی نماینده کلاس و سطح یک کسب و کار معتبر خواهد بود.
برترین مراکز تجاری جهان
 
 برای کسب و کارهای بزرگ و موفق همیشه یک فاکتور مهم مدنظر قرار داشته و آن انتخاب مکانی برای استقرار دفتر مرکزی کمپانی است.برخلاف آنچه تصور می شود، ریشه های شکل گیری یک کمپانی یا موسسان آن لزوما به مفهوم استقرار هسته کسب و کار در آن شهر یا کشور نخواهد بود یا حتی اگر باشد پس از دوران ثبات و همزمان با طرح گسترش کسب و کار، لازم است تا  پایگاهی در یکی از مراکز تجاری مهم جهان برای آن فعالیت اقتصادی شکل بگیرد.

 
همانطور که می دانید در روزگار کنونی، نقاطی مانند سنگاپور، هنگ کنگ، نیویورک، لندن و ... مهمترین مراکز تجاری جهان خوانده می شوند و حضور در بستر اقتصادی آنها به نوعی نماینده کلاس و سطح یک کسب و کار معتبر خواهد بود.

 
اخیرا مرکز زدین  لیستی از برترین مراکز اقتصادی جهان ارائه کرده است که در آن می توانیم رده بندی برترین شهرهای جهان که دارای بالاترین سطح اعتبار در میزبانی کسب و کارهای بین المللی هستند را مشاهده کنیم.

 
گفتنی است زدین یکی ازاندیشکده های مطرح اقتصادی در شهر لندن است که از سال 1994 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز با 25 کارمند تمام وقت و 300 کارشناس متخصص ارائه خدمات مشاوره ای و ارزیابی های تحلیلی بازار را به مشتریان خود دنبال می کند. از مهمترین مشتریان زدین می توان به بازار بورس لندن، گروه مالی یو بی اس، گلدمن ساکس اینترنشنال، آی ان اجی گروپ، مورگان استنلی و ... اشاره کرد.

 
و اما برترین مراکز اقتصادی جهان:

 
لندن

 

 
به رغم چالش های مرتبط با برگزیت و چشم اندازهای ناامیدکننده سرمایه گذاری خارجی برای اقتصاد انگلیس، لندن کماکان برترین مرکز تجاری جهان است.

 
نیویورک

 

 
هنگ کنگ

 

 
سنگاپور

 

 
توکیو

 

 
شانگ های

 

 
تورنتو


 
سیدنی


 
زوریخ

 

 
پکن

 

 
 
پول نیوز