نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷

تراکنش های کمتر از 500 هزار تومان نیاز به رمز دوم یکبار مصرف ندارند

بانک مرکزی دستورالعمل جایگزینی رمزهای دوم یکبار مصرف با رمزهای ایستا را ابلاغ کرد که بر اساس آن استفاده از رمزهای ایستا برای تراکنش‌های روزانه کمتر از پنج میلیون ریال مجاز است.  بانک مرکزی امروز (سه شنبه) در دستورالعمل فعال سازی رمزهای دوم یک بار مصرف به بانک‌ها و موسسات اعتباری اعلام ...

تراکنش های کمتر از 500 هزار تومان نیاز به رمز دوم یکبار مصرف ندارند
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴

قیمت خودرو و مسکن به سایت ها بازگشت

بعد از آنکه قیمت‌های بی حساب و کتاب خودرو در فضای مجازی و سایت ها، به عنوان یکی از متهمان بروز التهاب در بازار خودروی کشور معرفی شد، دادسرای ناحیه ۳۱ تهران حکم بر حذف قیمت‌های بازار خودرو و مسکن از این سایت‌های واسط داد و این حکم توسط پلیس فتا ابلاغ شد. از امروز اما، شاهد بازگشت قیمت‌ها به این سایت‌ها ...

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸

اسپانیا به دلیل افزایش تنش میان تهران و واشنگتن، ‌ناو خود را از گروه ضربت دریایی آمریکا در خلیج فارس خارج کرد 0000

وزارت دفاع اسپانیا دلیل مشخصی برای این جدایی ناو اسپانایی از ناو آبراهام لینکلن اعلام نکرده است. اما سرپرست وزارت دفاع این کشور با تاکید بر آنکه اسپانیا شریکی جدی و قابل اعتماد برای آمریکا است، گفت: مادرید تنها به توافقاتی که در چهارچوب اتحادیه اروپا و ناتو حاصل شده، پایبند خواهد بود.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶

وزیر دفاع سابق آمریکا: خروج از برجام اشتباه استراتژیک ترامپ بود

رابرت گیتس، وزیر دفاع آمریکا در پاسخ به اینکه آیا از نظر او خروج از برجام اشتباه استراتژیک دولت ترامپ بود، گفت: بله من همین‌طور فکر می‌کنم چراکه منجر به انزوای ما و همچنین ایران شد. این در حالی است که نزدیک‌ترین متحدان اروپایی ما توافق را حفظ کرده‌اند زیرا همه، دست کم تا به امروز بر این باورند که ایران ...

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳

کارت زرد مجلس به وزیر آموزش و پرورش

با اعلام عدم اقناع نمایندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش، وی از خانه ملت کارت زرد دریافت کرد.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸

دلیل خرید بیش از حد شکر چیست؟

در شرایطی که بازار کالا امروز با مشکل افزایش قیمت و تخلفاتی همچون گران‌فروشی دست و پنجه نرم می‌کند، برخی افراد نیز خودشان به این مسئله دامن زده و با هیجانات بی هدف، به سمت خرید یک محصول هجمه هایی می‌آوردند که اتفاقاً به سودجویان کمک می‌کند سریع‌تر به هدفشان که کسب سودهای نجومی و غیرقانونی است برسند.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷

پاکستان: درباره خط لوله گاز، درحال مذاکره با ایران هستیم/ تحریم‌های آمریکا مانع ایجاد کرده است

وزیر امور خارجه پاکستان ضمن ابراز نگرانی از تنش‌های اخیر میان آمریکا و ایران و تاثیر آن بر منطقه اظهار کرد که پاکستان امیدوار است با وجود تحریم‌های آمریکا پیش‌رفت‌هایی در زمینه پروژه خط لوله گاز ایران-پاکستان محقق شود.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶

۵ خرداد انتخابات هیأت رئیسه مجلس برگزار می‌شود

بر اساس اعلام برنامه کاری مجلس، جلسات علنی تا ۵ خرداد برگزار می‌شود و بعد از آن جلسات برای سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تعطیل خواهد شد.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱

کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریدند منتظر زیان باشند

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران گفت: کسانی که با قیمت های بالا در یک ماه اخیر خوردو خریده‌اند در انتظار زیان باشند.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷

مقاومت دلالان در برابر کاهش قیمت خودرو/ پراید 50 میلیونی خریدار ندارد

با وجود حذف قیمت‌ خودرو از روی برخی سایت‌های فروش اینترنتی، دلالان همچنان در برابر کاهش قیمت‌ها در بازار مقاومت می‌کنند و مانع از خرید و فروش خودرو با قیمت‌های پایین‌تر می‌شوند.  به گزارش  فارس، پس از آنکه شاهد رشد نجومی قیمت خودرو در کشور و درج این نرخ‌...

مقاومت دلالان در برابر کاهش قیمت خودرو/ پراید 50 میلیونی خریدار ندارد
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴

بهروز نعمتی پس از جلسه غیرعلنی مجلس: حوادث اخیر در امارات شیطنت اسرائیلی‌ها بوده

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس گفت: یکی از مباحث مطروحه در این جلسه اتفاقاتی بود که در امارات رخ داده و به نظر می‌رسد شیطنت اسراییلی‌هاست. نظر نظام هم همان نظری است که وزارت خارجه به عنوان دستگاه رسمی کشور اعلام کرده است.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳

وزارت صنعت: شکر ۳۴۰۰ تومانی بدون محدودیت در حال عرضه است

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت که در حال حاضر شکر در همه میادین میوه و تره‌بار شهرداری و فروشگاه‌های منتخب بدون محدودیت و با قیمت ۳ هزار و ۴۰۰ تومان در حال عرضه است و از نظر تأمین شکر کشور مشکلی نداریم.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱

شاخص بورس سبز ماند

شاخص کل در بازار بورس امروز (سه شنبه) سه هزار و 994 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم 211 هزار و 746 واحد رسید.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸

راه اندازی رمز یکبار مصرف بانک ملی ایران، هزینه ندارد

دریافت رمز یکبار مصرف برای مشتریان بانک ملی ایران هیچ هزینه ای در بر ندارد.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸

رئیس مجلس اعلام کرد: عملکرد مطلوب بانک‌ ملی ایران در واگذاری اموال و دارایی ها

رئیس مجلس اعلام کرد: عملکرد مطلوب بانک‌ ملی ایران در واگذاری اموال و دارایی ها رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ملی ایران از بانک هایی بوده که در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانک‌ها بهتر عمل کرده است.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴

رتبه نخست بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارائه گزارشی از میزان عملکرد بانک ملی ایران به تعهداتش در زمینه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به افراد تحت تکفل این نهاد، اعلام کرد: بانک ملی ایران در شاخص «درصد پرداخت این تسهیلات به کل بانک ها» رتبه «اول» را کسب کرده است.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹

رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران

واسطه‌های ملکی از افزایش ۱۰ تا ۴۰ درصدی نرخ‌های پیشنهادی اجاره در اردیبهشت ماه خبر می‌دهند؛ گزارش‌های میدانی هم گویای آن است که عدم تناسب نرخ اجاره با درآمد مستاجرها، این اقشار را اجبارا به اولویت‌های بعدی سوق داده است.  به گزارش ایسنا، با نزدیک شدن به فصل جابه‌جایی،...

رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸

بازی دو سر سود صادرکنندگان با دلارهای نیما

عدم بازگشت ۷۵ درصد ارز صادراتی، موضوعی است که از سوی مسئولان وزارت اقتصاد طی روزهای اخیر اظهار و تایید شده است که به گفته یک اقتصاددان، در این میان صادرکنندگان از یک طرف مواد اولیه تولید را با دلار ۱۰ هزار تومانی سامانه نیما وارد می‌کنند اما حاضر نیستند درآمدهای صادراتی خود را به سامانه نیما برگردانند....

بازی دو سر سود صادرکنندگان با دلارهای نیما
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴

نرخ رسمی پوند کاهش یافت/دلار ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ۲۴ اردیبهشت ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۲۲ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

معاون وزیرراه و شهرسازی: ساخت 400 هزار مسکن در دستور کار است

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتمام طرح مسکن مهر گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکن در قالب «طرح اقدام ملی» در کشور برنامه ریزی شده است.