نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹

رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران

واسطه‌های ملکی از افزایش ۱۰ تا ۴۰ درصدی نرخ‌های پیشنهادی اجاره در اردیبهشت ماه خبر می‌دهند؛ گزارش‌های میدانی هم گویای آن است که عدم تناسب نرخ اجاره با درآمد مستاجرها، این اقشار را اجبارا به اولویت‌های بعدی سوق داده است.  به گزارش ایسنا، با نزدیک شدن به فصل جابه‌جایی،...

رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸

بازی دو سر سود صادرکنندگان با دلارهای نیما

عدم بازگشت ۷۵ درصد ارز صادراتی، موضوعی است که از سوی مسئولان وزارت اقتصاد طی روزهای اخیر اظهار و تایید شده است که به گفته یک اقتصاددان، در این میان صادرکنندگان از یک طرف مواد اولیه تولید را با دلار ۱۰ هزار تومانی سامانه نیما وارد می‌کنند اما حاضر نیستند درآمدهای صادراتی خود را به سامانه نیما برگردانند....

بازی دو سر سود صادرکنندگان با دلارهای نیما
 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴

نرخ رسمی پوند کاهش یافت/دلار ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ۲۴ اردیبهشت ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۲۲ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

معاون وزیرراه و شهرسازی: ساخت 400 هزار مسکن در دستور کار است

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتمام طرح مسکن مهر گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکن در قالب «طرح اقدام ملی» در کشور برنامه ریزی شده است.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰

بازار شکر همچنان تحت تاثیر محتکران

کمبود شکر در هفته های گذشته در حالی بازار کشور را تحت تاثیر خود قرار داد که برخی کارشناسان علت آن را کاهش تولید، تاخیر در واردات، احتکار توسط سودجویان، افزایش حجم ذخیره سازی صنایع وابسته به شکر و حتی صادرات آن بیان کردند.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ بارش‌های بهار به مرز ۱۰۰ میلیمتر رسید+جدول

از مجموع ۳۲۱.۷ میلی‌متر بارش ثبت‌شده در ۲۳۲ روز ابتدایی سال آبی جاری، ۹۲.۱ میلی‌متر سهم پاییز، ۱۳۱.۹ میلی‌متر سهم زمستان و ۹۷.۷ میلی‌متر سهم ۵۳ روز نخست بهار است.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷

کدام حقوق‌ها از مالیات معافند؟

بر اساس قوانین مالیاتی، حقوق بازنشستگی و مستمری پایان خدمت، بازخرید خدمت، مستمری پرداختی به وراث، حق سنوات و حقوق ایام مرخصی استفاده نشده معاف از مالیات هستند.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶

نفت ایران قابل جایگزین شدن است؟

پس از آنکه موضوع عدم تمدید مهلت ۱۸۰ روزه معافیت از تحریم خرید نفت ایران از سوی آمریکا مطرح شد، ابهاماتی درباره امکان یا نحوه جایگزینی نفت ایران در بازار جهانی به وجود آمد و به دنبال آن، تحلیل‌ها و گزارش‌های متعددی نیز در این باره منتشر شد.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵

گره کاغذی باز شد/ ترخیص تا ۴۸ ساعت بعد از اظهار

در حالی دپو شدن کاغذهای وارداتی در بنادر، مناطق ویژه اقتصادی و اماکن گمرکی این روزها حاشیه‌ساز و در نهایت دستور خروج آن تا دو هفته آینده صادر شده است که ظاهرا جریان تخصیص ارز و تعیین تکلیف آن عامل اصلی دپوی کالا در بنادر بوده است؛ در این بین تاکنون از سمت واردکنندگان اظهاری به گمرک نشده است که برای ...

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴

واقعیتی که در حمله به نفتکش‌های سعودی فاش شد

قیمت‌های نفت اوایل هفته جاری درپی انتشار خبر حمله به دو نفتکش سعودی در نزدیک خلیج‌فارس که نگرانی بازارها نسبت به خطر افتادن عرضه را برانگیخت، صعود کرد.

 
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴

ایرلاین‌های ایرانی چقدر ارز دولتی گرفتند؟

شرکت‌های هواپیمایی داخلی از ابتدای فروردین تا نیمه دوم دی‌ماه سال گذشته در مجموع ۱۴۰ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی و ۱۹۶ میلیون دلار ارز نیمایی دریافت کردند.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴

تجمع عده ای علیه سختگیری در مقررات حجاب در دانشگاه تهران

تجمع امروز تعدادی از دانشجویان در دانشگاه تهران موجب شد برای ساعاتی فضای این دانشگاه ملتهب شود اما با حضور به موقع و گسترده سایر اساتید و دانشجویان این دانشگاه این تجمع در حال حاضر خاتمه یافته است.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: روسیه تحریم نیروگاه بوشهر را اجرا نمی‌کند

کمالوندی گفت که تعلیق فروش ۳۰۰ کیلو آب سنگین به این مفهوم نیست ایران این‌ها را انجام نمی‌دهد بلکه این‌ها یک دوره دوماهه وقت دارند که اگر تغییراتی در عملکردشان ایجاد شود و نشان دهند که به سمتی می‌روند که شرایط را عوض کنند آن‌وقت جمهوری اسلامی ایران می‌تواند به وضعیت قبلی برگردد.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰

وزیر خارجه هلند: برجام باید حفظ شود اما شرط‌های جدید ایران هم عاقلانه نیست

نمایندگی هلند در اتحادیه اروپا در صفحه رسمی توییتری آن به نقل از استف بلاک، وزیر امور خارجه این کشور که برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا به بروکسل رفته است نوشت: مذاکره اهمیت بسیاری داد. ایران شرط‌های مضاعفی مطرح کرده است که عاقلانه نیست.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵

سکه طرح جدید دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ به ۵میلیون و ۵۰هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید، امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸ به ۵میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸

ترخیص ۶۰۰ هزار گوشی همراه در گمرک به جلسه سران سه قوه ارجاع شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در مرکز ملی فضای مجازی برای مقابله با تهدیدات سایبری آمریکا کارگروهی تشکیل شده است،گفت:این وزارتخانه به ۸۰ درصد اهداف سند تدوین الزامات شبکه ملی اطلاعات دست یافته است.

ترخیص ۶۰۰ هزار گوشی همراه در گمرک به جلسه سران سه قوه ارجاع شد
 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶

قیمت رسمی ۲۵ ارز کاهش یافت/دلار ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروزاعلام کردکه بر اساس آن نرخ ۱۱ ارز از جمله پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۲۵واحد پولی دیگر مانند یورو کاهش یافت. نرخ دلارو ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵

زمان واریز یارانه اردیبهشت اعلام شد

یارانه نقدی ساعت ۲۴ پنجشنبه همزمان با ۲۶ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳

شبکه‌های اجتماعی عضو جدید خانواده‌ها

شبکه‌های اجتماعی، برمبنای تشکیلات آنلاین فعالیت می‌کنند و هر کدام دسته‌ای از کاربران اینترنتی با ویژگی خاص را گرد هم می‌آورند.

شبکه‌های اجتماعی عضو جدید خانواده‌ها
 
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸

ویلموتس با ۱.۵میلیون دلار سرمربی ایران می‌شود

رسانه‌های فوتبالی در بلژیک از نهایی شدن پیوستن مارک ویلموتس به تیم ملی فوتبال ایران با ۱.۵ میلیون دلار خبر دادند.

ویلموتس با ۱.۵میلیون دلار سرمربی ایران می‌شود