نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱

شکایت از شرکت‌های بیمه را ثبت کنید

عملکرد سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایات بیمه‌گذاران در بیمه مرکزی، کاهش تعداد شکایات از شرکتهای بیمه و تقلیل متوسط زمان رسیدگی به آن از ۷۳ روز به ۶ روز را روایت می کند.

 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹

مهمترین خبرهای اقتصاد در هفته‌ای که گذشت

ادعای حل مشکل مواد اولیه،مکاتبه ربیعی برای بازگشت قانون کار، افزایش تولید نفت، کاهش قیمت گوشت، ورود اروپا به صنعت فرودگاهی و بخشنامه‌های بانک مرکزی مهمترین اتفاقات اقتصاد هفته گذشته بود.

 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹

کارنامه ایران در توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای

معاون وزیر نیرو از نیاز به ۵۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری به منظور توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای در ایران خبر داد و گفت: تولید برق پاک تا پایان امسال، ۴۰۰ مگاوات افزایش می‌یابد.

 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹

عملکرد صرافی‌های منتخب در خرید و فروش ارز

بانک مرکزی می گوید نرخ اسکناس دلار در پایان روز کاری گذشته به ۳۷۶۰ تومان رسیده؛ این در حالی است که یورو هم نرخی معادل ۴۲۴۱۹ ریال را به ثبت رسانده است.

 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷

احتمال افزایش مبلغ یارانه نقدی نیازمندان قوت گرفت

مدیرکل رفاه و تامین اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به سیاست‌های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش یارانه نیازمندان خبرداد و افزود: این وزارتخانه در نظر دارد تامین اجتماعی چند لایه را برای آحاد جامعه در نظر بگیرد. در این زمینه یارانه خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی،...

احتمال افزایش مبلغ یارانه نقدی نیازمندان قوت گرفت
 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳

ساختمان پلاسکو در تهران فرو ریخت

ساختمان پلاسکو در تهران در پی آتش سوزی گسترده که از صبح امروز آغاز شده بود فرو ریخت .  مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس در گفتگو با خبرنگار مهر گفت دقایقی پیش ساختمان پلاسکو به دلیل آتش سوزی فرو ریخت. البته ساختمان تخلیه شده بود ولی امداد گران آتش نشانی در حال تخلیه دود و امداد رسانی در محل حادثه بودند ...

ساختمان پلاسکو در تهران فرو ریخت
 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱

14 هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط پرداخت شد

در پی اعتراضاتی که انجمن واردکنندگان خودرو درباره واردات این محصول توسط شرکت‌هایی که به صورت رسمی نمایندگی واردات خودرو را از شرکت‌های مادر ندارند وزیر صنعت، معدن و تجارت از ممنوعیت واردات غیررسمی ضمن مماشات با شرکت‌های واردکننده غیررسمی تا پایان سال جهت شکل نگرفتن انحصار خبر داد.

14 هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط پرداخت شد
 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱

الزام به تولید ۵۰ درصد خودروها با برند داخلی

در سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق ۱۴۰۴ پیش‌بینی شده که در این سال باید حداقل ۵۰ درصد خودروهای سبک با برند داخلی تولید شوند.  سند "اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق ۱۴۰۴" با هدف تبیین و تعیین  راهکارهای لازم برای دستیابی به اهداف سند چشم‌...

الزام به تولید ۵۰ درصد خودروها با برند داخلی
 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷

آخرین آمار میزان مصرف گاز خانگی

سخنگوی شرکت ملی گاز با بیان این‌که میزان مصرف گاز در شبکه خانگی از اول آذرماه تاکنون بیش از ۴۵۰ میلیون مترمکعب بوده است، گفت: مصرف نرمال گاز خانگی باید دو سوم این میزان یعنی ۳۰۰ میلیون مترمکعب باشد.

 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶

آخرین آمار دامنه‌های فارسی اعلام شد

آخرین آماری که از ثبت دامنه‌های فارسی در کشور به دست آمده، حاکی از وجود بیش از ۸۰۰ هزار دامنه فارسی است که دامنه دات ir همچنان در صدر آنها قرار دارد.

آخرین آمار دامنه‌های فارسی اعلام شد
 
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴

روند صعودی طلای جهانی متوقف شد

طلای جهانی روز پنج شنبه در واکنش به صعود ارزش دلار که تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز ارزشمند را ضعیف کرد، با کاهش روبرو شد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۵

هیچ تغییر قانونی در روند حمایت از ایرانیان خارج از کشور صورت نپذیرفته است/ همواره اصالت با تابعیت ایرانی افراد است

رئیس فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور گفت: هیچ تغییر قانونی در روند حمایت از ایرانیان خارج از کشور صورت نپذیرفته و همواره اصالت با تابعیت ایرانی افراد هست.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۳

شرکت‌های مشترک ایرانی-‌خارجی، به عنوان ذی‌نفع واحد مستقل تلقی می‌شوند

براساس مصوبه شورای پول و اعتبار، شرکت‌هایی که از طریق سرمایه‌گذاری مشترک ایرانی‏‏-خارجی و با حداقل 50 درصد سرمایه‌گذاری طرف خارجی تاسیس‌ می‌شوند، اگر نسبت سرمایه‌گذاری طرف خارجی آن کمتر از 50 درصد نشود، به مدت حداکثر سه‌ سال به عنوان ذی‌نفع واحد مستقل قلمداد ‌‌می‌‌‌گردند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۹

افتتاح شعبه جدید بانک ملی ایران در جنوب تهران

شعبه جدید بانک ملی ایران در منطقه ناز‌ی‌ آباد تهران با نام خیابان شهید اکبر مشهدی از شهدای معزز انقلاب اسلامی توسط برادر این شهید افتتاح شد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی: پرداخت تسهیلات به بخش کشاورزی تابع برنامه ای روشن است

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی گفت: پرداخت تسهیلات در این بانک تابع برنامه ريزى روشن و همسو با سیاست ها، نیازها و اولويت های بخش کشاورزی است.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴

اهداء لوح و تندیس کارآفرین برجسته به مدیر عامل بانک کشاورزی

لوح و تندیس کارآفرین برجسته در «همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق 1404 » به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۲

اعضای جدید هیات مدیره بانک پارسیان انتخاب شدند

در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک پارسیان که صبح روز دوشنبه27دی ماه ۱۳۹5 برگزار شد، ۷ عضو حقیقی هیات مدیره به مدت ۲ سال برگزیده شدند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۷

اقتصاد مقاومتی، کشور را در مقابل تکانه های داخلی و خارجی مقاوم می کند

اقتصاد مقاومتی اقتصادی است که بتواند در مقابل تکانه‌های داخلی و خارجی مقاومت کند و شیرازه آن از هم نپاشد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲

دلار امروز نفت را گران کرد

کاهش ارزش دلار موجب شد تا قیمت نفت امروز افزایش یابد، اما گمانه زنی ها در مورد افزایش تولید نفت آمریکا افزایش قیمت ها را محدود کرد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰

ایران یازدهمین بازار بزرگ رنو در سال 2016

ایران یازدهمین بازار بزرگ خودروهای تولیدی شرکت رنو در سال 2016 بوده است. کشورهای فرانسه، آلمان و ایتالیا در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.

 
از عملکرد دولت یازدهم در بخش مسکن رضایت دارید؟
بله
خیر